Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 27 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчукводоканал знову оголошує про наміри підняти тариф на воду і каналізацію

 

21 травня 2019 09:30

Кременчужан запрошують до участі. 

Комунальне підприємство (КП) «Кременчукводоканал» інформує про проведення відкритого обговорення питання необхідності встановлення тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік.

Відповідне оголошення розміщене на офійційному сайті КП«Кременчукводоканал».

Йдеться про тариф на наступний рік. Комунальне підприємство до 1 червня 2019 року має надати до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг пакет документів.

«Відповідно до «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» затвердженого постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2017 року, повідомляємо про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання необхідності встановлення тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення, а також тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2020 рік, яке відбудеться 21 травня 2019 року о 12.00 за адресою: м. Кременчук, пров. героїв Бресту, б. 35А (у приміщенні актового залу)», - йдеться у повідомленні.

Зауваження та пропозиції щодо винесеного на обговорення питання приймаються до 10.00 20 травня 2019 року в письмовому та/або електроному вигляді за адресою: 39602  м. Кременчук, пров. героїв Бресту, б. 35А, ф. 74 74 45 або на електрону адресу (e-mail): gpub@sat.poltava.ua

Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 10.00 20 березня 2019 року в письмовому та/або електроному вигляді за вищеназваною адресою і електронною поштою.

Контактна особа: секретар 77 97 01, 74 70 70, 067-408-55-36

Варто відмітити, що такі слухання зазвичай малочисельні. Люди зневірені, що змінити тариф, чи якось вплинути на встановлення нових за допомогою процедури слухань, не можливо.

Нагадаємо, кременчуцькі свинарчуки-2: посадовців «Кременчукводоканалу» підозрюють в зловживаннях службовим становищем і виведенням через ручні ФОПи коштів.

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися