Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 30 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужан за порушення виборчого законодавства у день виборів покарали по-різному

 

15 апреля 2019 10:05

Одного оштрафували, іншому – суд зробив зауваження.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Олександр Гусач розглянув справу про притягнення до адміністративної відповідальності кременчужанина за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-10 КУпАП «Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму».

Як повідомили в суді, 31 березня 2019 року о 10.00 за адресою: Кременчук, проспект Л. Українки, 13 в приміщенні виборчої дільниці №531096 виборчого округу № 150 чоловік використовував політичну агітацію кандидата на пост Президента України, чим порушив ч. 17 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України», вчинивши адміністративне правопорушення, передбачене ст.212-10  КУпАП.

У судовому засіданні він пояснив, що 31.03.2019 року він перебував в статусі офіційного спостерігача під час виборів Президента України від громадської організації «Команда ЗЕ» на виборчій дільниці № 531096 виборчого округу №150 в м. Кременчуці. Близько 10.00 ранку 31.03.2019 року до дільниці завітали журналісти. У цей час одна із них зробила йому зауваження з приводу того, що він порушує виборче законодавство України, демонструючи оточуючим наліпку із політичною агітацією за кандидата на пост Президента України. Вказана наліпка була наклеєна на його мобільний телефон. Одразу після цього він наліпку зняв. Свою провину визнає, зазначивши при цьому, що діяв не умисно.

Заслухавши справу, суддя визнав винним чоловіка у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 212-10 КУпАП та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 510 гривень на користь держави.

Також з чоловіка стягнуто судовий збір на користь держави у розмірі 384 гривень.

Штраф підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів з дня вручення копії постанови.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги.                                                

Крім того, днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ліна Обревко розглянула аналогічний матеріал про притягнення до адмінвідповідальності пенсіонера за ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У суді повідомили, що відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 31.03.2019 року о 12.05 громадянин, пенсіонер за адресою м. Кременчук, вул. Лейтенанта Прокладова,8 в приміщенні дільничної виборчої комісії №531041 виборчого округу №146 використовував пакет з партійною символікою кандидата на пост Президента України, чим порушив ч. 17 ст. 64 ЗУ «Про вибори Президента України», за що передбачено відповідальність ст. 212-10 КУпАП.

Пенсіонер в судовому засіданні свою вину у вчиненні встановленого правопорушення визнав, щиро розкаявся та пояснив всі фактичні обставини вчиненого ним правопорушення.

Суддя визнала пенсіонера винним у вчиненні правопорушення, непередбачено ст. 212-10 КУпАП та звільнила його від адміністративної відповідальності за адмінправопорушення, передбачене ст. 212-10 КУпАП за малозначністю, оголосивши йому усне зауваження.

Постанова набирає чинності після закінчення строків подання апеляційної скарги або розгляду справи Апеляційним судом, якщо постанову не скасовано.

Нагадаємо, журналісти Кременчуцької газети виявили порушення на виборчій дільниці в школі №10.

 

 

Олег Булашев

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться