Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Кременчужан запрошують на концерт та дискусію про те, як починати будувати сильну країну вже зараз

8 грудня 2023 18:00

Спеціальна подія в рамках мандрівного фестивалю Docudays UA.

Кременчужан запрошують на спеціальну подію в рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA в Кременчуці – дискусію з політогом Миколою Давидюком та музикантом Антоном Слєпаковим «Як починати будувати сильну країну вже зараз». Вона відбудеться вже завтра, 9 грудня, о 14:00.

Ми всі віримо в перемогу і мріємо, що після війни Україна стане сильною та процвітаючою державою. Але будувати свою країну потрібно вже зараз, в умовах повномасштабної війни. Російська агресія триває не лише на фронті. Її деструктивний вплив не зупиниться й тоді, коли затихнуть гармати. Тому Україні треба напрацьовувати модель захисту свого інформаційного, політичного, культурного та соціального простору, аби не втратити здобутки, побороти недовіру до влади, корупцію, культурні розриви в соціальних прошарках. 

Як нам відбудовувати свою країну, як посилити європейський орієнтир? Яким буде місце України у світі й до чого можна готуватися вже сьогодні?

Над цими запитаннями поміркуємо разом із політологом, автором книг «Як працює путінська пропаганда» та «Як зробити Україну успішною», Миколою Давидюком та лідером гурту «ВГНВЖ», одним з авторів музичного благодійного проєкту «WARНЯКАННЯ», Антоном Слєпаковим. 

Модеруватиме розмову Олег Овчаренко – фасилітатор діалогів, історик.

Мова дискусії – українська. Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.

Зустрінемося 9 грудня о 14:00 у Кременчуці. Адресу зустрічі ми надішлемо зареєстрованим учасникам/-цям. Форма для реєстрації: https://forms.gle/JEwDCLX7JVTfeEyN7.

Концерт проєкту «WARНЯКАННЯ»

Ввечері о 19:30 запрошуємо почути документально-терапевтичний проєкт «WARНЯКАННЯ» Антона Слєпакова (поезія) та Андрія Соколова (електронний супровід). Проєкт створюється в реальному часі та є певною рефлексією й мистецькою реакцією на повномасштабне вторгнення росії на територію України. 

Концерт відбудеться за адресою: вул. Майора Борищака, 12 (2-й поверх). Вхід вільний.

Розмова організована в межах правозахисної програми RIGHTS NOW! на теренах XX Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у партнерстві із Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» та культурним об’єднанням Кременчука «О’Комова». 

20 Мандрівний Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства США в Україні. Думки, висновки чи рекомендації не обов'язково відображають погляди урядів, благодійних організацій чи компаній цих країн. Відповідальність за зміст публікації несуть винятково його автор(к)и.

 

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися