Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 29 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

В Кременчуці презентують «Стратегію розвитку міста»

 

2 ноября 2017 13:10

Проект передбачає впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку українських міст.

21 листопада відбудеться презентація Стратегії розвитку міста, яку протягом року напрацьовували експерти Проекту ПРОМІС* та робоча група з підприємців, промисловців, службовців та науковців. Про це повідомляє Комунальне підприємство «Кременчук Інвест».

На зустрічі присутніх ознайомлять з напрацьованими матеріалами, різноманітними опитуваннями та аналізом даних, що лягли в основу Стратегії.

 «Як завжди, ми намагатимемось зробити захід прозорим і доступним для бажаючих почути поважних експертів та обговорити Стратегію розвитку міста», - повідомляють організатори.

Презентація відбудеться 21 листопада 2017 року в великому сесійному залі міської ради з 10. 00. Реєстрація - з 9. 30.

*Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект ПРОМІС впроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться