Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанам пропонували на референдумі вирішувати питання життєдіяльності міста, але фіолетова більшість - проти (доповнено)

 

11 жовтня 2018 22:10

Обговорити має громада.

На сайті міської ради оприлюднено проект рішення «Про впровадження місцевого реферундуму як форми вирішення територіальною громадою міста Кременчука питань місцевого значення шляхом прямого волевиявлення».

Його ініціаторка, депутатка міськради Оксана Піддубна повідомила, що ще 7 вересня 2018 року подано на розгляд чергової сесії проект рішення і до сьогодні він знаходився в кабінеті мера Кременчука.

«Враховуючи той факт, що місцевий референдум - це прямий вплив громади Кременчука на прийняття важливих для міста рішень (у тому числі - чи брати черговий кредит в 12 млн.євро, чи віддавати берег Дніпра нардепу Шаповалову, тощо) можу зробити висновок - «ручний» мер кістьми ляже, аби не допустити громаду (наповнювачів бюджету) до розпорядження своїми ж коштами та своєю землею», - пише на своїй сторінці в Фейсбуці Оксана Піддубна.

Щодо проекту рішення, який ініціює О. Піддубна, то за ним пропонується проведення місцевого референдуму, аби дізнатися думку громади: чи потрібні місту численні кредити.

У пояснювальній записці депутатка нагадує, скільки вже їх «повішено» на бюджет міста.

Адже повертати кредити будуть мешканці міста, а не можновладці.

«Також викликають незадоволення у мешканців міста і широкий суспільний резонанс рішення міської ради, за якими забудовуються береги Дніпра, центральна  площа, парки", - акцентує авторка проекту.

Оксана Піддубна нагадує, що неодноразово кременчужани висловлювали невдоволення діями міської ради, перекриваючи дороги та мітингами.

 Вона переконана: зараз час саме громаді вирішувати, чи потрібні кредити Кременчуку.

Тож тепер слово та рішення - за колегами-депутатами Оксани Піддубної. Чергова сесія міськради запланована на 11 жовтня цього року.

 

Доповнено 11 жовтня о 22-10.

На сесії Кременчуцької міськради пропозицію Оксани Піддубної щодо підтримки проекту її рішення «Про впровадження місцевого реферундуму як форми вирішення територіальною громадою міста Кременчука питань місцевого значення шляхом прямого волевиявлення» депутати не підтримали.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися