Кременчуцька газета
Четверг, 28 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Кременчужани отримали відповідь на петицію щодо перенесення толоки-суботника із дня тиші на інший день

19 квітня 2019 14:15

До думки громади у Кременчуці вкотре не прислухаються.

Кременчужани отримали відповідь на електронну петицію щодо перенесення толоки-суботника із дня тиші на інший день. Ознайомитися з нею можна сайті міськвиконкому.

Як раніше повідомляла Кременчуцька газета через цю петицію, яку 5 квітня подав кременчужанин Олег Животовський, люди вимагали перенести суботник-толоку, що організовує нардеп Юрій Шаповалов, з суботи 20 квітня на інший день.

Що ж до відповіді на звернення мешканців міста, за підписом секретаря міської ради Юрія Гриценка, там значиться наступне:

"В електронній петиції підтриманою громадськістю, висловлена вимога про перенесення загальноміського суботника з 20 квітня 2019 року на іншу дату з посиланням на заборону проведення масових заходів за день до дня голосування.

Однак дане твердження є хибним, оскільки ЗУ «Про вибори Президента України» не містить відповідних заборон щодо проведення загальноміських суботників ініційованих не кандидатом у Президенти України та проведення якого фінансується не за рахунок виборчого фонду кандидата".

За словами пана Гриценка, Указом Президента України від 06.08.1998 року № 855/98 «Про День довкілля» встановлено проводити День довкілля щороку в третю суботу квітня, тобто цьогоріч припадає саме на 20 квітня. 

"В цей день проводяться заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць для вигулу домашніх тварин, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту", - йдеться у документі.

Ю.Гриценко наголосив, Полтавською обласною державною адміністрацією рекомендовано провести день благоустрою території області на місцях саме 20 квітня 2019 року.

"Традиційно такого роду загальноміські суботники проводяться навесні в місті Кременчуці котрий рік поспіль та спрямовані в першу чергу на озеленення міста шляхом висадки молодих дерев, кущів, квітів безпосередньо на прибудинкових територіях, а також приведення у належний стан дитячих майданчиків, місць загального відпочинку, прибудинкових територій силами самих співвласників даних будинків", - така відповідь.

Тож, виходить, що до думки громади у Кременчуці вкотре не прислухаються.

З повним текстом відповіді можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, у Кременчуці електронна петиція про перенесення толоки-суботника із дня тиші на інший день вже набрала понад 250 голосів.

А також, уже через електронну петицію кременчужани просять Малецького перенести фіолетову толоку-суботник із дня тиші на інший день.

Скандал, поліція і паспортно-пропусковий режим: у Кременчуці на повну «засвітилась» сітка нардепа-тушки Шаповалова.

Також нагадаємо, фіолетово-гранатовий суботник або Як Малецький може використати передвиборну технологію для чинного Президента.

Читайте: Кременчужани просять перенести гранатово-фіолетову толоку.

 

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися