Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Кременчужани пропонують урізати космічні зарплати мера та заступників, а кошти спрямувати на реконструкцію укриттів в садочках та школах

Ми в Telegram

11 серпня 2022 14:15

В інших містах України оновлюють сховища, у нашому – повний штиль.

Вже кілька місяців кременчужани спостерігають, як в інших містах України хоч і в обмеженій кількості, але відкриваються дитячі садочки. Окрім цього, у деяких громадах замість дистанційного планують розпочати традиційне навчання у школах.

Зауважимо, думки батьків відносно форми навчання та відкриття дитячих садочків різняться. Дехто вважає, що в умовах воєнного стану діти мають знаходитися поруч з батьками. На думку інших, треба відкрити хоча б декілька учбових закладів, бо батьки працюють чи мають інші обставини, через які не можуть залишати дітлахів вдома.

Тож в них виникає питання, чому в інших містах відкривають садочки чи школи, а у Кременчуці ні?

Схоже, що міська влада на чолі з мером Віталієм Малецьким навіть не намагалася вирішити це питання. В одній із соцмереж з’явилася відповідь містянам, які просили Департамент освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації з’ясувати обставини, через які не відкриваються учбові заклади.

Згідно з відповіддю, яку виклали у соцмережі, у Кременчуці працювала комісія, яка обстежувала приміщення укриттів у садочках та школах. Однак, за їхнім висновком, жодний заклад не відповідає вимогам законодавства. Щоб щось змінити, треба знайти додаткові кошти.

У Департаменті освіти та науки Полтавської ОВА, з посиланням на Департамент освіти Кременчуцької міської ради, повідомляють, що «фінансування реконструкцій об’єктів освітніх закладів не передбачено».

«Ви, пожирачі наших податків, хоч би намагалися це додаткове фінансування отримати? Ви зверталися, щоб отримати це додаткове фінансування до області, до фондів, до волонтерів?» - запитують ініціатори звернення.

Вони зазначають, що, наприклад, у Полтаві заклади готуються укриття. Тож припускають, що зробити можна все, що завгодно, аби було бажання.

«А у нас у місті повний штиль у цьому напрямі, що по школах, що по садках. Є ще одне просте рішення: уріжте космічні зарплати мера, його заступників та прихвостнів, і вистачить на підготовку укриттів із міського бюджету. Бо Казначейством прикриваєтеся у своїх відписках», - пропонують кременчужани.

Нагадаємо, чи відкривати дитячі садочки - вирішують керівники місцевого самоврядування.

У Кременчуці дитсадки не відкривають, а у Полтаві формують спеціальні групи.

«Відкрийте садочки для дітей!»: кременчужани подали петицію на сайт Кабміну України.

Через закриття учбових закладів у Кременчуці дехто з мешканців «не живе, а виживає».

 

Любов Мирна


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися