Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 22 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани просять продовжити видачу спецперепусток у транспорт та дозволити платний проїзд - якщо є вільні місця

 
 

 

10 апреля 2020 11:30

Також скоординувати роботу громадського транспорту із графіком роботи підприємств Кременчука

Із декількома пропозиціями, що стосуються громадського транспорту на період карантинних обмежень, кременчужани звертаються до місцевої влади через подану на сайті міськради нову петицію. Її автор - пропонує деякі зміни щодо органзіації руху транспорту, видачі спецперепусток та органзіації пропуску громадян.

1. Продовжити видачу спецперепусток новоприйнятим працівникам, які нещодавно працевлаштувалися на ту роботу, де надається право безоплатного проїзду.

2. Надати можливість проїзду у громадському транспорті на умовах ПЛАТНОГО проїзду, ЗА НАЯВНІСТЮ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ, передбачених для працівників, пов*язаних із забезпеченням життєдіяльності міста, НАСТУПНИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ: - вагітних жінок під час переймів; - онкохворих, які мають довідку від лікаря щодо необхідності відвідувати медичний заклад під час карантину; - осіб із обмеженими можливостями (інвалідів), які не мають змоги передвигатися власними силами та мають фізичні вади, що перешкоджають їх повноцінним рухам; - осіб, незалежно від віку, які потребують негайної медичної допомоги; - осіб, які повинні відвідувати лікаря, здійснювати процедури саме під час карантину та мають відповідне документальне підтвердження, цього факту, довідку від лікаря. - осіб, які супроводжують зазначених громадян, у кількості 1 особи, якщо зазначені громадяни не можуть самостійно здійснити поїздку.

3. Розглянути питання щодо рекомендації підприємствам, не пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності міста, щодо зміни їх графіку роботи. З метою користування їх працівниками громадським транспортом на ПЛАТНІЙ основі, у години відмінні, від тих осіб, що зазвичай йдуть на роботу переважно на 8 годину ранку. Згідно вичерпного переліку працівників для отримання спец.перепусток на право користування транспортом на ПЛАТНІЙ основі (10-200 осіб). 

"Графік роботи можна запропонувати наступний. Із 8 год. перенести початок роботи на 7 або на 9 год. ранку. Можливо, окремі працівники могли б приступати до роботи о 10 ранку та працювати без обіду до 15-16 години. З тією метою, щоб місто працювало, як єдиний, налагоджений механізм, а люди не мали зайвих турбот, як їм дістатися до роботи", - пише авторка петиції Вікторія Кочерга.

4. Забезпечити максимально можливу кількість громадського транспорту на вулицях міста у проміжки часу із 06.30 до 10.30 . та із 15.30 до 18.30.

5. Здійснювати провітрювання на кінцевих зупинках громадського транспорту не меньше ніж 20 хв., у максимально можливий спосіб, у тому числі, після оброблення дезинфікуючими засобами. Скоригувати рух транспорту на підставі часу потрібного для виконання зазначених заходів. Прошу громадян підтримати ініціативу, а міську владу розпочати роботу у данному напрямку.

До кінця збору підписів залишилося 89 днів.

Нагадаємо, У Кременчуці припиняють видавати проїзні на спеціальні рейси.

За спецперевезення в умовах карантину виконком сплатить приватним перевізникам Кременчука більше 3 млн грн.: кому і скільки.

 

 

Ліна Романченко

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися