Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Апреля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани скаржаться на бардак в міських перевезеннях, а в мерії створюють управління транспорту з трьома керівниками на 6 працівників

18 июля 2019 15:45

Один – начальник управління і два – начальників відділів: у головного транспортника Кременчука Руслана Івашини купа підлеглих.

Команда Малецького продовжує роздувати штати. При цьому якість роботи не покращується.

Як приклад зміни в відділі транспорту міськвиконкому. На минулій сесії міської ради депутати погодили перетворення його у управління. Але тоді депутатам не пояснили, що в новоствореному підрозділі буде на шість працівників ТРИ керівника.

Це стало відомо з розпорядження мера  Кременчука «Про внесення змін в штатний розпис апарату виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області»,  яке оприлюднили на офіційному сайті.

Згідно з розпорядженням ліквідовується відділ транспорту (4 посади) у складі: начальника відділу – 1 посада, головного спеціаліста – 3посади.  

А утворюється управління транспорту (6 посад) у складі: начальника управління – 1 посада;

відділ організації  пасажирських перевезень (3 посади) у складі:  начальника відділу – 1 посада, головного спеціаліста – 2 посади;

відділ планування та розвитку громадського транспорту (2 посади) у складі: начальника відділу – 1 посада, головного спеціаліста – 1 посада.

Зазначимо, у Кременчуці серед пасажирів чимало нарікань на роботу громадського транспорту.

Сказати, що чиновники, які відповідають за цей сектор роботи, реагують належним чином – нічого не сказати. Тож не дивно, що у Кременчуці громадські активісти влаштовують перевірки роботи маршруток, як це було сьогодні, 18 липня. Питання, а де ж перевіряльники вже з колишнього відділу транспорту?

Бо не гоже начальникам виходити в місто на маршрути. А їх тепер багато. Був пан Івашина -1, а тепер і два і три. А якщо зарплата за рахунок платників йде, то можна і працювати.

Нагадаємо, отакої: головний транспортник Кременчука ніби вже керує управлінням, а значиться начальником транспорту.

У Кременчуці створюють управління транспорту, збільшуючи штат.

Кременчуцька міська рада перейнялася транспортними перевезеннями пільговиків і навіть звільненням керівника відділу транспорту Івашини.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться