Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани вказують на те, що у Сухий Кагамлик виводяться каналізаційні стоки

 

27 января 2019 12:20

«Така ситуація відбувається завдяки свавіллю і моральній деградації населення, а також відсутності контролю органів відповідальних за санітарний стан у місті і стан добро устрою».

Кременчужанин Дмитро Бречко на своїй сторінці у Фейсбуку звертає увагу на те, що мешканці приватного сектору, розташованого на берегах ріки, виводять свою каналізацію прямо у води Кагамлика. Побачив це чоловік, прогулюючись околицями Молодіжного.

«…Вирішив влаштувати чергову зимову прогулянку, але коли дійшов до околиць нашого району й побачив дещо, стало не до прогулянки і ось чому.

Це смердюче болото - рештки річки Сухий Кагамлик. Мешканці приватного сектору, розташованого на берегах ріки, виводять свою каналізацію прямо у води Кагамлика. Присутність нечистот особливо помітна взимку. Коли приходять цупкі морози, на льоду з’являються здуття жовтого кольору, а сморід стає більш помітним, ніж улітку. Річище майже повністю обміліло, все заросло очеретом.

До речі, надмірна кількість очерету - ознака забрудненої води», - написав кременчужанин.

Також він розмістив світлини, які, за його словами, були зроблені за часи СРСР. На них можна побачити, що річка була ширше.

На думку кременчужанина, сьогодні така «ситуація відбувається завдяки свавіллю і моральній деградації населення (яке, до всього іншого, викидає побутове сміття на берег цієї ріки), а також відсутності контролю органів відповідальних за санітарний стан у місті і стан добро устрою».

 

Олена Сінтюріна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться