
За ширмою лялькового театру і на авансцені відбувалася її поважність Казка!
28 листопада в Києві, в Посольстві Республіки Індонезія в Україні відбулась прем'єра лялькової вистави "Буслів дарунок" за мотивами однойменної індонезійської народної казки.
Про це повідомив Голова Кременчуцького міського осередку "Союзу осіб з інвалідністю України" Андрій мельник на своїй сторінці у Фейсбуці.
Виставу підготував колектив Аматорського театру ляльок "Оселя добра і радості".
Над виставою працювали - режисер-постановник - Валентина Ржегак, композитор - Сергій Горюнович, член Національної спілки композиторів України, звукорежисер - постановник Elena Goryunovich, асистенти режисера - постановника Івання Иванна Колотий та Наташа Якубенко, асистенти продюсера Janeta Simonyan та Екатерина Шабалина, продюсер Андрій Мельник.
Перед виставою гостей з Кременчука привітав Надзвичайний і Повноважний Посол, Його Високоповажність Пан Аріф Мухаммед Басалама, директор Департаменту соціального захисту населення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Марина Доценко та начальник управління культури і туризму Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Ірина Вологодська.
Пан Посол тепло привітав гостей з Кременчука, висловив високу оцінку тому, що роблять для дітей з особливими освітніми потребами в Кременчуцькому міському осередку ВО "Союз осіб з інвалідністю України".
Пан Посол сердечно привітав юних акторів, їх батьків та керівників проєкту.
Представники керівництва міста Марина Доценко та Ірина Вологодська подякували Пана Посла та Посольство за підтримку проєкту, за надану можливість талановитим діткам з інвалідністю - юним акторам виступити перед індонезійськими дипломатами.
Продюсер проєкту Андрей Мельник розповів про коротку історію Аматорського театру ляльок, подякував всім творчим добрим людям, меценатам, які допомагали у здійсненні задуманого.
Андрій Мельник подякував Пану Послу, консультанту проєкту доктору Prabowo Himawan, творчій родині Сергій Горюнович і Олени Горюнович, колективу Полтавського академічного обласного театру ляльок за допомогу у виготовленні ляльок...
І розпочалося дійство...
За ширмою лялькового театру і на авансцені відбувалася її поважність Казка!
Литовський друг театру Linas Maliska відзначив, що актори стають все більш професійними.
Аматорський театр ляльок "Оселя добра і радості" - успішний спільний проєкт КМО СОІУ і Академії майбутнього.
Проєкт успішний, бо чудові талановиті дітки, бо працюють з ними талановиті і добрі люди!
За матеріалами повідомлення