Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанин «наторгував» свіжою рибою собі на штраф

 

13 августа 2019 09:05

За незаконну торгівлю та судовий збір.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ліна Обревко розглянула матеріали, про притягнення до адмінвідповідальності кременчужанина за ст.88-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А саме - «Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах».

Як сказано у постанові суду, яка розміщена у реєстрі судових рішень, третього липня 2019 року о 13.41 у Кременчуці на зупинці громадського транспорту «Вічно живим» чоловік торгував свіжою рибою без документів та сертифікату якості, чим порушив п. 3.14 Правил любительського та спортивного рибальства, вчинивши адміністративне правопорушення, передбачене ст. 88-1 ч. 1 КпАП України.

У судове засідання обвинувачений не прибув з невідомих суду причин, хоча про день, час та місце розгляду справи повідомлявся своєчасно та належним чином, згідно протоколу про адміністративне правопорушення просив розглядати справу без його участі.

Розглянувши справу, суддя визнала чоловіка винним у скоєні правопорушення, передбаченого ст. 88-1 ч. 1 КпАП України і наклала стягнення у виді штрафу в розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (510 грн) без конфіскації об`єктів тваринного світу.

Також вирішили стягнути з чоловіка судовий збір в сумі 384,20 грн на користь держави.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнули до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом 10 днів з дня винесення постанови до Полтавського Апеляційного суду через Автозаводський районний суд Кременчука.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться