Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 4 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанин незаконно виготовляв горілку та мав вдома незареєстровану зброю і наркотики

 

7 червня 2019 12:30

Кременчуцьким судом чоловік оштрафований на 85 тис грн і не сів за грати.

Днями Автозаводський районний суд Кременчука розглянув у підготовчому судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню уродженця с. Вереміївка, Семенівського району, Полтавської області, пенсіонера, інваліда 3 групи, одруженого, раніше не судимого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», ч.1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», ч.2 ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Як сказано у вироку суду, який розміщено у реєстрі судових рішень, обвинувачений, в період з часу з початку березня 2018 року по 19.02.2019 року,  не будучи зареєстрованим як суб`єкт підприємницької діяльності, не маючи відповідних дозволів та ліцензій щодо обігу підакцизних товарів, усвідомлюючи та порушуючи покладені на нього права і обов`язки щодо дотримання законодавства України, яким регулюється порядок здійснення виготовлення та реалізації напоїв, посягаючи на встановлений законодавством порядок обігу підакцизних товарів, незаконно придбав, зберігав з метою збуту, а також збував та транспортував з метою збуту незаконно виготовлені спирт етиловий та алкогольні напої.

Так, чоловік в період з березня 2018 року по початок літа 2018 року (у ході досудового розслідування точну дату не встановлено), умисно, з метою особистого збагачення, придбавав у невстановлених осіб незаконно виготовлений спирт етиловий, який зберігав за місцем проживання та у гаражному приміщенні поруч із житловим будинком №98 по проспекту Свободи. З придбанного спирту він незаконно виготовляв алкогольні напої шляхом змішування спирту з водою в пропорції 4 літри спирту до 6 літрів води, які розливав в пластикову тару різного об`єму.

Незаконно виготовлені таким чином алкогольні напої, він, зберігав з метою збуту в приміщенні гаражу та будинку. У подальшому, на автомобілі «Volksvagen Jeta»,чоловік здійснював транспортування з метою збуту та збував незаконно виготовлені ним алкогольні напої мешканцям м. Кременчука та смт. Власівка Світловодського району Кіровоградської області.

19.02.2019 в ході проведення обшуку домоволодіння виявлено та вилучено:

- 11 пластикових пляшок об`ємом 1 л., заповнені прозорою рідиною із специфічним запахом спирту;

- 22 пластикових пляшок об`ємом 1,5 л., заповнені прозорою рідиною із специфічним запахом спирту;

- 31 пластикових пляшок об`ємом 2 л., заповнені прозорою рідиною із специфічним запахом спирту;

- 32 пластикових пляшок об`ємом 1,5 л., заповнені рідиною темного кольору із специфічним запахом спирту;

- 47 пластикових пляшок об`ємом 2 л., заповнені рідиною темного кольору із специфічним запахом спирту;

- 3 пластикових пляшок об`ємом 1 л., заповнені рідиною темного кольору із специфічним запахом спирту;

- 14 пластикових пляшок об`ємом 5 л., заповнені рідиною темного кольору із специфічним запахом спирту;

- 14 пластикових бочок об`ємом 200 л., заповнені прозорою рідиною із специфічним запахом спирту;

- 14 пластикових каністр об`ємом 20 л., заповнені прозорою рідиною із специфічним запахом спирту;

- 13 пластикових пляшок об`ємом 5 л., заповнені прозорою рідиною із специфічним запахом спирту;

- 9 пластикових пляшок об`ємом 6 л., заповнені прозорою рідиною із специфічним запахом спирту;

- 11 порожніх пластикових бочок об`ємом 200 л., які при відкриванні мають специфічний запах спирту.

19.02.2019 в ході проведення обшуку гаражного приміщення, яке знаходиться в другому гаражному ряді між житловими будинками №96 та №98, розташованого в Кременчуці по проспекту Свободи, а саме четвертого по рахунку гаражного приміщення лівого гаражного ряду в напрямку від житлового будинку №98 до будинку №96, виявлено та вилучено 23 пластикові діжки, об`ємом 200 л. кожна, заповнені рідиною із характерним запахом спирту.

19.02.2019 в ході проведення обшуку домоволодіння, за адресою по  пров.Яснополянському виявлено та вилучено пластикову каністру об`ємом 10 л., заповнену рідиною з характерним запахом спирту об`ємом на 1,5 л.

19.02.2019 в ході проведення обшуку домоволодіння, виявлено та вилучено:

- 18 пластикових пляшок об`ємом 1,5 літрів, заповнені прозорою рідиною із специфічним запахом спирту;

- 18 пластикові пляшки об`ємом 2 л., заповнені рідиною темного кольору із специфічним запахом спирту;

- 11 пластикових пляшок об`ємом 2 л., заповнені прозорою рідиною із специфічним запахом спирту;

- 5 пластикових пляшок об`ємом 1,5 л., заповнені прозорою рідиною із специфічним запахом спирту;

- 5 пластикових пляшок об`ємом 5 л., заповнені рідиною темного кольору із специфічним запахом спирту;

- 21 пластикова пляшка об`ємом 1,5 л., заповнені рідиною темного кольору із специфічним запахом спирту;

- 3 пластикових пляшки об`ємом 1 л., заповнені рідиною темного кольору із специфічним запахом спирту.

Згідно висновку криміналістичної експертизи №66 від 18.04.2019, проведеної експертом Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, зразки алкогольних напоїв, які були відібрані з алкогольної продукції вилученої під час проведення обшуків у кримінальному провадженні є спиртом етиловим із вмістом спиртувід 88,4% до 96,08% не відповідають ДСТУ 4221:2003«Спирт етиловийректифікований.Технічні умови».

Всі інші зразки єводно-спиртовими сумішами виготовленими кустарним способом із вмістом спирту 36%,36,2%,37%,37,7%,39,7%,39,8%,не відповідають діючим стандартам ДСТУ.

Крім того, обвинувачений в кінці 2016 року (більш точної дати у ході досудового розслідування не встановлено) перебуваючи на пустирі поблизу Кременчука, знайшов, пістолет ZORAKI, модель 914-S, серійний номер «10122573», калібру 9 мм., споряджений патронами калібру 9 мм Р.А. в кількості 11 шт. При цьому усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, діючи умисно, забрав вищевказаний пістолет та боєприпаси, обернувши їх у своє володіння, тим самим незаконно придбав пістолет ZORAKI, модель 914-S, серійний номер «10122573», калібру 9 мм., споряджений патронами калібру 9 мм Р.А. в кількості 11 шт., та у подальшому переніс зберігаючи їх при собі, за місцем свого помешкання та незаконно зберігав без передбаченого законом дозволу.

19.02.2019 під час проведення обшуку будинку з господарськими будівлями, розташованого було виявлено та вилучено пістолет ZORAKI, модель 914-S, серійний номер «10122573», калібру 9 мм.

Також обвинувачений постійно проживаючий в Кременчуці влітку 2018 року (більш точної дати у ході досудового розслідування не встановлено) перебуваючи у одній із лісосмуг поблизу Кременчука, виявив рослини дикорослих конопель, якими вирішив заволодіти з метою їх подальшого вживання.

Після виявлення рослин конопель, чоловік, достовірно розуміючи факт наявності у даних рослин наркотичних властивостей та усвідомлюючи належність їх продуктів до наркотичних засобів, придбав вказані рослини шляхом їх особистого збирання.

19.02.2019 в ході проведеного обшуку працівниками податкової міліції було виявлено та вилучено указані вище рослини конопель.

Під час досудового розслідування між прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби і обвинуваченим 26.04.2019 року укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодоюобвинувачений беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст.204, ч.1 ст. 263, ч.2 ст. 309 КК України.

Сторонами узгоджено, що при затвердженні угоди ОСОБА_1 буде призначене покарання:

- за ч. 1 ст. 263 КК України у виді 3 (трьох) років позбавлення волі.

- за ч. 2 ст. 309 КК України у виді 4 (чотирьох) років позбавлення волі.

- за ч. 1 ст. 204 КК України у виді штрафу, у розмірі п`яти тисяч (5000) неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85 000 гривень), з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Відповідно до ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у вигляді 4 (чотирьох) років позбавлення волі з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів та на підставіст..75КК України звільнено відвідбування покарання з іспитовим строком 1 (один) рік.

Тож, суд затвердив угоду.

Вирок може бути оскаржений, з підстав, передбачених статтею 394 КПК України до Полтавського Апеляційного суду через Автозаводський районний суд Кременчука протягом 30днів з дня його проголошення.

 

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися