Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 30 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанин незаконно зберігав у гаражі озброєння: тепер отримав вирок

 
 

 

16 октября 2020 15:15

Судова справа.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ліна Обревко розглянула у відкритому підготовчому судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню уродженця с.Л.Будища Зіньківського району, освіта середня, не працюючого, не одруженого, раніше 4 рази судимого у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Як сказано у вироку суду, обвинувачений в невстановлений досудовим слідством час, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій і бажаючи їх настання, виявив намір на незаконне зберігання вибухових речовин, вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу, за місцем розташування орендованого ним гаражного приміщення по вул. Вадима Пугачова, квартал 63 гаражного кооперативу ОБОГ «Автолюбитель КрАЗ».

У подальшому, 11.08.2020 року, в період часу з 16-20 години до 19-22 години, відповідно до ухвали Автозаводського районного суду Кременчука за місцем розташування орендованого гаражного приміщення працівниками поліції проведено обшук під час якого виявлено та вилучено: предмет схожий на корпус гранати, підривач до нього, предмет зовні схожий на пістолет марки BLOW TR 914 Cal.9mm. P.A.K., магазин до нього, та два патрони 9 mm.

Відповідно до висновку експерта № 128 від 17.08.2020 року надані на дослідження предмети є:

- об`єкт дослідження № 1 - уніфікований запал ручної гранати модернізованої УЗРГМ.

- об`єкт дослідження № 2 - корпус ручної гранати Ф-1, споряджений в середині.

Відповідно до висновку експерта № 146/302 від 10.09.2020 року на наданих на дослідження рештках (осколках) виявлено вибухову речовину на основі тротилу. Копус ручної гранати Ф-1, за раніше проведеним дослідженням № 128 від 17.08.2020 року, відноситься до категорії вибухових пристроїв (бойових припасів) та придатне для вибуху.

Також, відповідно до висновку експерта № 1968 від 28.08.2020 року наданий на дослідження пістолет, являється вогнепальною зброєю. Зокрема, наданий на дослідження пістолет, являється коротко ствольним, гладко ствольним пістолетом, виготовленим шляхом переробки стартового пістолета «BLOW TR 914» калібру 9mm промислового виготовлення, що виразилося в видаленні заглушки каналу ствола та заглущенні газовідвідного отвору самостійним способом.

Відповідно до висновку експерта № 1969 від 28.08.2020 року надані на дослідження два патрони, являється бойовими припасами. Зокрема, надані на дослідження два патрони, являються пістолетними патронами «ПС 9 9мм РА», калібру 9мм Р.А., виготовлені промисловим способом по типу патронів травматичної дії з порушенням технології виготовлення без попереднього погодження з органом сертифікації продукції.

24.09.2020 року між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області Лукаш М.М. та обвинуваченим в присутності захисника Груба А.С., укладено угоду про визнання винуватості.

Згідно з угодою обвинувачений беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 263 КК України.

Сторонами узгоджено, що при затвердженні угоди обвинуваченому буде призначене покарання за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 263 КК України - у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки. На підставі ст. 75 КК України, обвинуваченого звільнено від відбування покарання з випробуванням зі встановленням іспитового строку.

Заслухавши справу суддя затвердила угоду про визнання винуватості від 24.09.2020 року, укладену між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області Лукаш М.М. та обвинуваченим.

Суддя визнала винним обвинуваченого за ч.1 ст. 263 КК України і призначила йому узгоджене сторонами угоди про визнання винуватості від 24.09.2020 року покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

На підставі ст. 75 КК України, суддя звільнила обвинуваченого від призначеного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням та встановленням іспитового строку на 1 рік.

Судом прийнято рішення речові докази - предмет зовні схожий на гранату, вилучений пістолет BLOW TR 914, перегоріла речовина чорного кольору, патрон калібру 9 мм, два патрони «ПС 9мм РА» калібру 9 мм Р.А. - знищити.

Вирок може бути оскаржений, з підстав, предбачених ст. 394 КПК України до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд м.Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення.

 

Клим Соколов

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися