Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 29 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанин повідомив, що за голосування за Президента йому сплатили 500 грн, а після виборів пообіцяли ще 1тис грн, але тепер від слів відмовляється

 

19 апреля 2019 11:05

Поліція розслідує справу.

26 лютого 2019 року до крюківського відділу поліції по лінії «102» надійшло телефонне повідомлення про вчинення злочину, яке в подальшому заявником не підтвердилося та останній відмовився від надання будь-яких пояснень. Проте відомості за вказаним фактом внесено до Эдиного реэстру досудових розслыдувань (ЄРДР) за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.383 КК України «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину».

Про це сказано в ухвалі судді Крюківського районного суду Кременчука Івана Дядечка, який розглянув у судовому засіданні клопотання слідчого про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів.

Суть справи полягає в тому, що 26 лютого 2019 року встановлено, що на лінію «102» надійшло повідомлення про порушення виборчого законодавства із телефону від громадянина, який не надав своїх анкетних даних (анонімне). В повідомленні було зазначено, що 24 лютого 2019 року об 11.44 заявнику зателефонували з невідомого номеру, представився Денисом, подякував за те, що заявник підтримує президента та пропонували 500 грн за голос заявника на виборах.

Після того як заявник повідомив номер своєї картки йому перевели 500 грн та пообіцяли перевести ще 1тис грн, якщо він перекине в день виборів фото бюлетеня з відміткою за вказаного кандидата, а саме діючого президента. Також, чоловік повідомив, що йому запропонували привести ще людей, зо що він отримає ще 500 грн. Повідомив, що телефонує із номеру прохожого, детальну інформацію відмовився надавати. В ході перевірки вказаної інформації встановлено власника мобільного номеру телефону.

Під час усного спілкування із працівниками поліції вказаний громадянин підтверджує зазначену інформацію при цьому надавати будь-які письмові пояснення та показання відмовляється. Враховуючи дані обставини, беручи до уваги те, що досудовим слідством для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, необхідно отримати тимчасовий доступ до аудіозаписів повідомлень що надійшли 26.02.2019 року до служби «102» від абонента за номером телефону, які перебувають у власності ГУ НП в Полтавській області за адресою: 36014, Полтавська обл. місто Полтава, вулиця Пушкіна, будинок 83, адже досудовим розслідуванням іншими способами отримати вищезазначену інформацію не представляється можливим, слідчий звернувся з даним клопотанням до слідчого судді.

Слідчий суддя Крюківського районного суду Кременчука Іван Дядечко клопотання слідчого задовольнив.

Ухвала діє до 10.05.2019 року включно.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

 

Олег Булашев

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться