Кременчуцька газета
Середа, 21 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Кременчужанин пропонує зробити посадку-висадку в тролейбус зручнішою: на КТУ його не чують

20 вересня 2022 15:00

Понад місяць триває переписка.

Кременчужанин Михайло, який звернувся до Кременчуцької газети, хоче, аби висадка і посадка в комунальний транспорт (зокрема, тролейбуси) була зручніша.

Він повідомив, що ще 18 серпня цього року звернувся до керівництва КП «Кременчуцьке тролейбусне управління  з таким проханням.

Листа адресував керівнику КТУ Олександру Вертюху.

«Маю до Вас особисте запитання: чому тролейбуси на зупинках знаходяться за від пів метра до 5 метрів від тротуару зупинки? Молодь найчастіше їздить на маршртутках, а тролейбусами здебільшого користуються люди середнього та старшого віку. І серед осіб похилого віку є багато таких, хто має проблеми з пересуванням і рівною дорогою, тож піднятися у тролейбус з тротуару або спуститися з нього на тротуар для них вже не просто. А коли до цієї висоти додаються ще зайві 15-20 см висоти бордюру (тротуару) від проїжджої частини дороги, це вже не просто важко, але часом й проблематично для них.

То навіщо створювати такі штучні складнощі, пане Олександре? Чи у водіїв тролейбусів не вистачає кваліфікації, аби подавати свої машини на відстань пів кроку від тротуару зупинки?Ви можете вирішити цю проблему без допомоги засобів масової інформації? Скільки часу Вам для цього знадобиться? Буде дуже добре, якщо Ви зробите такий подарунок містянам і гостям Кременчука вже на День Незалежності», - написав кременчужанин.

22 серпня пан Михайло отримав відповідь, у якій зазначалося, що часто-густо тролейбусам заважають маршрутки, є окремі зупинки, на яких тролейбуси не можуть вписатися в їх кишеню, особливо коли вони двокорпусні.

Але чоловіка це не задовольнило і направив ще листа керівництву КТУ.

«Є деякі моменти в ній, які не заперечуватиму, проте інколи навіть на зупинках, де зовсім нема ніяких кишень для тролейбусів, їх однаково зупиняють за півметра-метр від тротуару. На жаль. А з тими, де глибина кишень не дозволяє машинам наближатися до тротуарів, необхідно працювати з комісією міськради з транспортних послуг, якщо потрібна домопога громадської думки, повідомте, намагатимуся організувати», - йшлось в ньому.

27 серпня, бачачи, що зовсім ніяких зрушень у піднятому в зверненні питанні немає, написав знову:

«Уважно ознайомився із відповіддю на своє звернення. З деякими поясненнями можу погодитися. Водночас повторюю, що навіть на тих зупинках, де водії мають можливість подати тролейбус до тротуару зупинки під самий бордюр, вони цього не роблять! Знайдіть час та поспостерігайте самі за цим прикрим явищем впродовж хоча б години, наприклад, на зупинці  «Вулиця Керченська» при русі з Молодіжного».

Михайло на цей лист відповідь не отримав і почав просилати на КТУ фотофіксацію того, як тролейбуси паркуються на зупинках.

«Надсилатиму фотозвіти щодня, поки тролейбуси не будуть правильно, тобто нормально, прибувати на зупинки», - написав кременчужанин.

Але отримав відписку.

Тепер він звернувся до ЗМІ у надії, що буде висвітлено проблему, а також в тому, що всі пасажири будуть активніші, як він фотографуватимуть  момент приїзду тролейбусів на зупинках і те, як люди виходять-сідають в електротранспорт. А далі це викладатимуть в соцмережах.

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися