Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 26 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанин у рюкзаку в шафі виявив 82 набої померлого родича і не здав до поліції: тепер він засуджений

 

20 грудня 2020 14:00

Судова справа.

Днями суддя Кременчуцького районного суду Світлана Клименко розглянула у відкритому підготовчому судовому засіданні обвинувальний акт від 24.11.2020 у кримінальному провадженні за обвинуваченням уродженця міста Кременчука, з повною середньою освітою, неодруженого, непрацюючого, раніше не судимого у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами" з угодою про визнання винуватості).

Як сказано у вироку суду, у березні 2019 року обвинувачений за місцем проживання в шафі в кімнаті в житловому будинку в рюкзаку виявив 82 набої належних його померлому родичеві.

Не маючи передбаченого законом дозволу, з метою незаконного зберігання бойових припасів, обвинувачений поклав знайдений рюкзак з набоями в кількості 82 штук, з яких: сім патронів згідно висновку експерта №2283 від 24.09.2020 являються бойовими припасами - пістолетними патронами калібру 9х18мм виготовленими промисловим способом та 75 патронів згідно висновку експерта № 2277 від 23.09.2020 є бойовими патронами гвинтівочними спортивно-мисливськими патронами калібру 5,6мм кільцевого запалення виготовленими промисловим способом, де їх і зберігав, та де вони і були 22.09.2020 виявлені і вилучені працівниками поліції під час обшуку вказаного житлового будинку на підставі ухвали слідчого судді Автозаводського районного суду міста Кременчук Полтавської області від 14.09.2020.

Своїми умисними діями обвинувачений вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.263 КК України, оскільки він незаконно носив, зберігав та придбав бойові припаси без передбаченого законом дозволу.

Під час досудового розслідування прокурор Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області Яременко О.І., якому на підставі ст. 37 КПК України надані повноваження прокурора у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань та обвинуваченийв присутності адвоката Груби А.С. 24.11.2020 уклали угоду про визнання винуватості у злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України.

Згідно з умовами вказаної угоди обвинувачений беззастережно визнав себе винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України, щиро розкаявся, активно сприяв його розкриттю та погодився із прокурором на призначення йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки зі звільненням від відбування покарання на підставі ст.75 КК України з іспитовим строком.

Суд, перевіривши умови укладення угоди про визнання винуватості, відповідність угоди за змістом вимогам процесуального законодавства, роз`яснивши та з`ясувавши в обвинувачуваного  повне розуміння ним його процесуальних прав, добровільності та відсутності будь-яких обставин, які примусили його погодитися на підписання угоди про визнання винуватості, характеру висунутого щодо нього обвинувачення, виду і розміру покарання та наслідки постановлення вироку на підставі угоди про визнання винуватості, дійшов висновку про можливість її затвердження.

Заслухавши справу суддя затвердила угоду від 24 листопада 2020 року укладену між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області Яременко О.І. у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 22.09.2020 та обвинуваченим про визнання винуватості у скоєні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України та призначив йому узгоджене сторонами покарання у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки.

Відповідно до ст.75 КК України суд звільнив засудженого  від відбування призначеного судом покарання з випробуванням та іспитовим строком тривалістю 1 (один) рік.

На вирок може бути подана апеляційна скарга з підстав передбачених ст. 394 КПК України з врахуванням обмеження права оскарження відповідно до ч. 1 ст. 473 КПК України до Полтавського апеляційного суду на протязі 30 днів з дня його проголошення всіма учасниками судового провадження через Кременчуцький районний суд.

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися