Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 26 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанин, який через інтернет замовив підробне водійське посвідчення, засуджений

21 мая 2019 11:30

Призначений штраф.

Днями суддя Крюківського районного суду міста Кременчука Діана Зоріна розглянула в залі суду матеріали кримінального провадження по обвинуваченню кременчужанина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Як сказано у вироку суду, який розміщений у реєстрі судових рішень, навесні 2018 року обвинувачений знайшов у мережі інтернет оголошення про надання платних послуг із оформлення посвідчень водія. У цей час, останній, розуміючи, що посвідчення водія на право керування транспортним засобом видається особі, яка пройшла медичний огляд, а також підготовку відповідно до встановлених планів і програм та склала теоретичний і практичний іспити в сервісному центрі МВС, всупереч цього вирішив замовити таке посвідчення на своє ім'я з метою його подальшого використання при керуванні транспортним засобом.

Аби реалізувати свій план, він надав невстановленій досудовим розслідуванням особі свої анкетні дані, які мають бути вказані у посвідченні водія, а також надіслав за допомогою програми «Viber» фотокартку із власним зображенням.

Після цього обвинувачений отримав через поштове відправлення «Нова пошта» завідомо підроблене посвідчення водія серії ВХР № 828431 від 28.12.2017, видане Територіальним сервісним центром МВС №3541, оплативши за виготовлення останнього накладений платіж на пошті, згідно якого йому надається право керувати транспортними засобами категорії «А», «В», «С 1», «С».

7 квітня 2019 року о 8.20, перебуваючи за кермом автомобіля «ВАЗ 2106», у Кременчуці, по вул. Макаренко, поблизу будинку 18/15, він був зупинений працівниками патрульної поліції та під час перевірки документів надав для огляду співробітникам поліції це підроблене посвідчення водія.

Суд вважає доведеною винуватість чоловіка у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення та кваліфікує дії останнього за частиною 4 статті 358 КК України як використання завідомо підробленого документа.

25 квітня 2019 року між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури молодшим радником юстиції та обвинуваченим у присутності захисника останнього укладено угоду про визнання винуватості, відповідно до вимог статті 472 КПК України.

Згідно даної угоди прокурор та обвинувачений дійшли згоди щодо правової кваліфікації дій обвинуваченого за частиною 4 статті 358 КК України, істотних для даного кримінального провадження обставин, обвинувачений беззастережно визнав свою винуватість у зазначеному діянні.

Також вказаною угодою визначено покарання, яке повинен понести обвинувачений у виді штрафу в розмірі 30 (тридцяти) неоподаткованих мінімумів доходів громадян що складає 510 (пятсот десять) грн. В угоді передбачені наслідки укладання та затвердження угоди про визнання винуватості, встановлені статтею 473 КПК України та наслідки її невиконання.

Суд переконався, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз, або наслідком обіцянок чи дій будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені угодою.

Також судом встановлено, що умови даної угоди відповідають вимогам Кримінально-процесуального кодексу України та Кримінального кодексу України.

Виходячи з викладеного, суд прийшов до висновку про можливість затвердження угоди. Також суд визнав обвинуваченого винуватим у пред’явленому обвинуваченні за частиною 4 статті 358 КК України та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 30 (тридцяти) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 510 (пятсот десять) грн.

Вирок може бути оскаржений з підстав, передбачених частиною 4 статті 394 КПК України до апеляційного суду Полтавської області через Крюківський районний суд міста Кременчука Полтавської області протягом 30 днів з дня його проголошення.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться