Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 11 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанин за планшет заплатив, а його не отримав: тепер суд став на сторону споживача

 

25 мая 2020 13:10

Судові справи.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука в порядку спрощеного позовного провадження у відкритому судовому засіданні розглянула позовну заяву до Товариства з обмеженою відповідальністю «Техно ***» про захист прав споживачів.

Як сказано в заочному рішенні у березні 2020 року чоловік звернувся до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Техно ***» про захист прав споживачів; обґрунтовував свої вимоги тим, що він знайшов об`яву на інтернет-сайті https:tehno*** про продаж планшету Lenovo Tab за ціною 5687 грн. 94 коп.

Оператор ознайомив його з умовами купівлі-продажу товару та надіслав екземпляр на електронну адресу. Вартість товару та кур`єрську доставку в сумі 100 грн. 00 коп. він оплатив у мережі інтернет. Проте, протягом 12 днів з дня отримання оплати відповідач не направив товар, чим завдав матеріальних збитків, тому просить стягнути з відповідача суму завданої матеріальної шкоди у розмірі 5787 грн. 94 коп.

Позивач позовну заяву підтримав, просив задовольнити в повному обсязі з підстав, зазначених у ній.

Представник відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Техно ***» про розгляд справи повідомлявся засобами рекомендованого поштового зв`язку за адресою місцезнаходження юридичної особи у відповідності до п. 10 ст. 128 ЦПК України та електронною поштою.

Згідно правил ч. 6 ст. 19 ЦПК України, зазначений спір є малозначним, а тому відповідно до вимог ст. 274 ЦПК України справа розглядається за правилами спрощеного позовного провадження.

Станом на 05.05.2020 року відповідачем відзиву на позову на адресу суду не направлено.

За таких обставин суд вирішує справу на підставі наявних у ній доказів.

Суд, дослідивши матеріали справи, встановив наступне.

29.02.2020 року позивач знайшов об`яву на інтернет-сайті про продаж планшету Lenovo Tab P10 за ціною 5687 грн. 94 коп.

Оператор ознайомив його з умовами купівлі-продажу товару та надіслав екземпляр такого договору на електронну адресу. Заказ сформовано під № 470 від 29.02.2020 року.

29.02.2020 року позивач сплатив вартість товару в сумі 5687 грн. 94 коп. та кур`єрську доставку в сумі 100 грн. 00 коп., що підтверджується дублікатом квитанції № 0.0.1634622979.1 від 29.02.2020 року (а.с. 3).

Станом на день звернення до суду - 17.03.2020 року, позивач товар не отримав.

Сайт відповідача у мережі Інтернет, телефони оператора не відповідають.

Заслухавши справу суддя позовні вимоги позивача задовольнила та стягнула з Товариства з обмеженою відповідальністю «Техно ***» на його користьсуму завданої матеріальної шкоди у розмірі 5787 грн. 94 коп..

Також суддя стягнула з Товариства з обмеженою відповідальністю «Техно ***» на користь держави судовий збір в розмірі 2102 грн. 00 коп.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

 

Клим Соколов 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться