Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 18 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанка не вживала заходів щодо забезпечення охорони державної таємниці і оштрафована

 

3 серпня 2021 09:15

Судова справа.

 

28 липня 2021 року суддя Кременчуцького районного суду Полтавської області Жанна Даніліна розглянула у приміщенні суду адміністративний матеріал, який надійшов з Управління Служби безпеки України в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності громадянки України, працює на посаді т.в.о. начальника режимно-секретного органу ТОВ «Х***г Україна» за вчинення правопорушення, передбаченого пунктом 6 частини 1 статті 212-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення законодавства про державну таємницю».

Як сказано у постанові суду, згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №8 складеним 18 червня 2021 року провідним спеціалістом підрозділу охорони державної таємниці УСБУ в Полтавській області майором Бондаренко В. А., громадянка, т.в.о начальника режимно-секретного органу Товариства з обмеженою відповідальністю «Х***г Україна» (далі ТОВ «Х***г Україна»), маючи допуск до державної таємниці за формою 3 (наданий розпорядженням УСБУ в Полтавській області №103д від 08.07.2019), не вживала необхідних заходів щодо забезпечення охорони державної таємниці та не забезпечила контроль за охороною державної таємниці в ТОВ «Х***г Україна».

Під час проведення 28 квітня 2021 року комісією УСБУ в Полтавській області спеціальної експертизи наявності умов, необхідних для провадження діяльності, пов`язаної з державною таємницею в ТОВ «Х***г Україна» (акт №66/26-1765дск від 29.04.2021) встановлено, що жінка не вживала заходів щодо оформлення допусків до державної таємниці співробітникам товариства, посади яких включено до номенклатури посад працівників товариства, перебування на яких потребує оформлення допуску та надання доступу до державної таємниці.

Разом з тим, виявлено наступні порушення жінкою : пунктів 49, 50, 157, 71, 240, 255 349, 357, 358, 361, 362, 435 Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2013 №939.

Таким чином, обвинувачена вчинила адміністративне правопорушення, передбачене пунктом 6 частини 1 статті 212-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В судове засідання жінка не з`явилась, у поясненнях в протоколі про адміністративне правопорушення №8 від 18 червня 2021 року просила здійснити розгляд вказаного протоколу без її участі.

Дослідивши матеріали справи, суддя вирівив визнати обвинувачену винною у вчиненні правопорушення, передбаченого пунктом 6 частини 1 статті 212-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначити адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 510,00 грн.

Стягнути з жінки на користь держави судовий збір у сумі 454,00 грн.

Постанова може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Кременчуцький районний суд Полтавської області шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її винесення.

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися