Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 7 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанку покусав сусідський пес: покарання господарю не буде, бо поліцейські промурижили справу ( виправлено)

 

21 января 2019 11:15

Господар собаки в судове засідання не з'явився.

Днями суддя Автозаводського районного суду міста Кременчука Ліна Обревко, розглянувши матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності, місцевого пенсіонера за ст. 154 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил тримання собак і котів» закрила справу в зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків.

Про це сказано у Єдиному реєстрі судових рішень. 

За матеріалами справи, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 12.09.2018 року, господар собаки перебуваючи за адресою: Кременчук, вул. Гвардійська, буд. 18, третій підїзд на 2-му поверсі випустив з квартири свого собаку, без намордник, який вибігши на площадку біля квартири вкусив за живіт громадянку, чим було порушено правила тримання собак і котів, за що передбачено відповідальність ч.2ст.154 КУпАП.

Господар собаки в судове засідання не з'явився, про причини неявки суду не повідомляв, що свідчить про його неявку без поважних причин, про час та дату судового розгляду справи був повідомлений належним чином.

Вина господаря собаки доведена письмовими матеріалами справи, які суддя, отримавши для розгляду, вивчила та відправила назад до патрульних ( ЗАМІСТЬ СЛОВА "ПАТРУЛЬНИХ" СЛІД ЧИТАТИ - ДО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ КРЕМЕНЧУКА. ДАЛІ ПО ТЕКСТУ ВИПРАВЛЕННЯ НАДРУКОВАНЕ ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ) на доопрацювання.

А тепер увага - цей матеріал ВІДДІЛОМ ПОЛІЦІЇ КРЕМЕНЧУКА доопрацьовувався аж 2 місяці: з 22 жовтня до 22 грудня. Повернувшись до суду відразу було призначено судове засідання, але під час засідання з’ясувалося, що термін розгляду адмінсправи вичерпано.

Враховуючи вищевикладене, суд провадження в справі відносно господаря собаки закрив.

Виходить, покарання господар тварини не поніс, а жінка таки постраждала. Тож, «дякуючи» ПОЛІЦЕЙСЬКИМ З ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ КРЕМЕНЧУКА справа залишилася без належного реагування.

РЕДАКЦІЯ ВИБАЧАЄТЬСЯ ПЕРЕД ПАТРУЛЬНИМИ ЗА ПРИКРУ ПОМИЛКУ!

 

Клим Соколов

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться