Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 21 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кримінальна справа є, а в департаменті освіти Кременчука вважають, що конфлікт не підтвердився. Невже так рятують свою репутацію?

 

27 ноября 2019 13:45

Справа тягне на підробку документів?

20 вересня 2019 року, за чисельними скаргами на організацію харчування, санітарного стану приміщень та іншого у Кременчуцькому ліцеї №17 відбувся конфлікт між директоркою навчального закладу Валентиною Марченко та журналістами.

Тоді до навчального закладу, аби висвітли проблему, що турбує батьків, завітали представники місцевої влади, а саме - депутат міської ради Тетяна Сідерка, журналісти телеканалу «Візит», журналісти видання «Програма Плюс», журналісти/кореспонденти газети «Кременчуцька газета». Журналістів не допустили до окремих приміщень школи, а саме, їдальні навчального закладу - не харчоблоку, та не отримали інформації щодо якості харчування, порцій, відповідності меню та інших питань, що були на порядку денному у редакційних повноваженнях журналістської діяльності.

Тоді до поліції звернулися кременчуцькі журналісти та згодом і колеги інших видань. Зокрема, скаргу на подібні дії до парламентського комітету з питань освіти та науки, Міносвіти, МВС направив регіональний редактор інформаційного агентства Укрпрес-Інфо Артем Марченко.

«Враховуючи вищевикладене, та керуючись Законами України, прошу:

1.      Міністерству освіти і науки провести позапланову перевірку з організації харчування та навчального процесу ліцею.

2.      Міністерству освіти і науки та Міністерству внутрішніх справ України - перевірити відповідність займаній посаді директорки ліцею №17 Марченко Валентини Михайлівни, у зв’язку з постійним порушенням діючого законодавства та доступом до відкритої інформації, у комунальному/державному приміщенні, котре не є її особистою власністю.

3.      Міністерству внутрішніх справ першочергово провести перевірку та притягнути до кримінальної відповідальності, згідно діючого законодавства України, обставини, що є підтвердженням у відеорепортажі та статтею видання «Кременчуцька газета» - за дії з перешкоджання журналістській діяльності», - написав А.Марченко у своєму зверненні.

І ось днями А.Марченко отримав перші листи-відповіді на свої звернення. Зокрема, Департамент освіти та науки Полтавської облдержадміністрації повідомляє, що, виявляється, конфлікту і не було!

«Як зазначає Департамент освіти виконкому Кременчуцької міськради, інформація щодо порушень прав журналістів у закладі освіти не підтвердилася», - сказано у відповіді.

Ось як?! Кримінальна справа за перешкоджання журналістській діяльності є, а для чиновників міського департаменту освіти, виявляється, конфлікту не було.

Можливо, кременчуцькі освітяни надали таку відповідь в Полтаву, аби врятувати свою репутацію.

Проте якщо це сказано у офіційній відповіді, то справа тягне на підробку документів?

Нагадаємо, на дії директорки кременчуцької школи №17 поскаржилися київським чиновникам.

Як раніше писала Кременчуцька газета, депутатка міської ради Тетяна Сідерка разом з журналістами прийшли до учбового закладу, щоб перевірити скарги на холодну їжу у школі. Однак директорка всіляко перешкоджала цьому.

 

 

Олег Булашев  

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться