Кременчуцька газета
Четверг, 28 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

«Криміналу у смерті учасниці АТО у Кременчуці не має. Її не вбивали»: зараз спір йде за те, де ховати жінку

14 червня 2019 22:40

Мати Марина на колінах просила віддати труп доньки у чоловіка Марини. Той, доки, неприступний! Остаточно питання поховання Марини має вирішиться між родичами у суботу, 15 червня.

 

Вчора у Фейсбуці з’явився пост журналістки Наталії Софієнко з Черкаської області, яка повідомила про трагічний випадок, який мав місце в Кременчуці.

«За попередніми даними чоловік забив до смерті дружину, вона декілька днів пролежала в комі, але так і не прийшла до тями. Марина – молода, амбіційна, гарна - воювала на Донбасі. Повернулася із війни, але смерть на неї чекала вдома... Історія не просто трагічна, а із тих, що не вкладається в голові…»,- написала Наталія Софієнко

Сьогодні Кременчуцька газета поспілкувалася з правоохоронцями, медекспертами, близькими родичами родини аби пролити світло на цю історії.

Як вдалося з’ясувати, Марина родом з села Шрамківка на Черкащині. Служила в АТО. Там і зустрілася з майбутнім чоловіком і після заміжжя переїхала до Кременчука, де і жила.

За словами тітки Марини, подружнє життя її племінниці останнім часом було не дуже райдужним. Якщо сказати стисло і ясно, то дружина і чоловік могли поорати друг на друга, і, навіть, побитися. Не відомо через що, але останніми днями Марина часто «наступала на пробку». На відміну від чоловіка вона ніде не працювала. Ми дізналися і багато інших життєвих моментів родини, але як то кажуть – «чужа родина - це пітьма». Тож,  ми не станемо про це розповідати читачам. Зазначимо лише, що про конфлікти у родині знали родичі з обох сторін.

У останні дні життя Марина пиячила і чоловік навіть зафіксував відео її поведінки у нетверезому стані на телефон. Він хотів показати дружині, коли та проспиться - ким вона стає, коли запиячиться. Проте не зробив цього, бо в той вечір жінці стало зле і вона була госпіталізована до лікарні. Чоловік ніс її на руках у «швидку»…

Родичі не відразу дізналися, що їх Марина у лікарні. Вони кажуть, що вісті з Кременчука їм дійшли через кілька діб.

«Коли ми все це дізналися, то я телефонувала лікарям і вони заявили, що жінка побита. Їй зробили обстеження і прооперували голову. Згодом вона увійшла в кому та померла. Їй було лише 35 років. Її донька, якій 12 років залишилася сиротою»,-каже тітка Марини.

Коли жінку привезли до лікарні, то поліція порушила кримінальне впровадження за нанесення тілесних ушкоджень, а коли вона померла то справа була перекваліфікована.

«За інформацією Кременчуцького відділу поліції, за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 статті 115 ККУ (умисне вбивство). Триває слідство», - зазначив речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

Він заявив, що тіло направили на судово-медичну експертизу.

Начальник поліції Кременчука Сергій Терела не став розголошувати дані експертизи,  а лише офіційно констатував: «Криміналу у смерті учасниці АТО у Кременчуці не має. Її не вбивали».

Джерела видання серед експертів заявили, що жінка померла від черепно-мозкової травми. У неї також виявлені численні синці різного ступеню і датою набуття, а також травми черевної порожнини.

Але ще раз зазначимо – смерть наступила від травми голови.

Чоловік померлої запевняє, що не бив її. Каже, що напередодні Марина, знаходячись напідпитку, впала у ванній і вдарилась потилецею.

Ці слова, щодо можливої причини смерті, сходяться з думкою експертів.

«Така травма може бути від падіння. Це не удар в голову, наприклад, рукою»,-заявив експерт.

Частково з цією версію погоджуються і родичі жінки.

Проте зараз вони більше розмірковують над тим, де і як ховати жінку.

«Чоловік тепер не віддає родичам матері, сестрі - тіло для поховання Марини. Родичі у розпачі, просять допомоги, щоб її законний чоловік не вийшов сухим із води та хоча б допустив їх до неї. У Марини залишилася донечка.. Співчуваю родині та прошу разом із ними вашої допомоги!»,- написано в повідомленні Наталії Софієнко.

«Ми дійсно хочемо ховати її на Черкащині. Чоловік хоче поховати у Кременчуці. Юридичні всі папери у нього і він їх нам не віддає. Але є моральний аспект справи. Може хай вона покоїться на Батьківщині, там де ще мешкає її мати?!»,-каже тітка Марини.

Вона додає, що мати Марина на колінах просила віддати труп доньки у чоловіка Марини. Той, доки, неприступний!

Він, та його рідня хочуть ховати Марину з почестями в Кременчуці на Свіштовському кладовищі, на Алеї Героїв.

У конфлікт вже вмішалися і ветерани АТО. Так, з Черкащини до Кременчука планують прибути учасники АТО, друзі Марини аби вмовити чоловіка віддати матері тіло доньки.

«У Марини там залишилася донька. Вона не тут буде мешкати. Тож, Марина буде поруч»,- кажуть ветерани АТО з Черкащини.

Остаточно питання поховання Марини має вирішиться між родичами у суботу, 15 червня.

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися