Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Крюківська суддя не змогла розглянути виборчу справу через неналежно оформлений адмінпротокол поліцією

 

7 сентября 2019 11:00

Судові справи.

 

Днями суддя Крюківського районного суду міста Кременчука Наталя Мурашова розглянула адміністративний матеріал, який надійшов з Відділення поліції №1 Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності уродженку Молдови, яка не працює, за вчинення правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 212-13 КУпАП «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск».

Як стало відомо з постанови суду, яка розміщена у реєстрі судових рішень, 18.07.2019 року близько 17 год. 00 хв. за адресою вул. Івана Приходька, 86/1 біля магазину МаркетОпт жінка роздавала агітаційні матеріали - газети без вихідних даних, чим порушила ч.23 ст.74 Закону України Про вибори народних депутатів України, за що передбачена відповідальність за ч.2 ст.212-13 КУпАП».

В порушення наведених вимог законодавства, у протоколі про адміністративне правопорушення серія ГР № 244669 від 18.07.2019 р., не зазначені в повній мірі прізвище, ім`я, по батькові особи, яка склала протокол. Не зазначено відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, а саме у графі "особу встановлено" - відсутні дані документу (дата видачі і назва органу, що його видав, або серія, номер іншого документа, що посвідчує особу, яка вчинила правопорушення (службове чи пенсійне посвідчення, студентський квиток тощо), дата видачі і найменування органу (установи, підприємства, організації), що його видав(ла), на підставі якого було встановлено особу, на яку складено протокол про адміністративне правопорушення.

Як вбачається із змісту протоколу про адміністративне правопорушення, у графі «дата, час, місце вчинення і суть учиненого адміністративного правопорушення», суть адміністративного правопорушення зазначена не точно та неповно, зокрема не зазначено чи є розповсюджений матеріал саме передвиборною агітацією, які саме відомості не містить матеріал, розповсюджений шляхом роздавання. Визначення «без вихідних даних» не є конкретизованим, а тому неприпустиме при пред`явленні особі обвинувачення у вчиненні правопорушення.

Хоча протокол про адміністративне правопорушення складено щодо жінки, проте при викладенні складу адміністративного правопорушення у відповідній графі навіть не зазначено прізвище особи, яка вчинила дане правопорушення, тобто не названо суб`єкта правопорушення.

Зазначені недоліки є істотними та унеможливлюють об`єктивний розгляд справи по суті та прийняття рішення судом.

Тож суддя повернула протокол про адміністративне правопорушення серії ГР №244669 від 18.07.2019 року про притягнення жінки до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 212-13 КУпАП до Відділення поліції №1 Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області для належного оформлення.

Постанова оскарженню не підлягає.

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться