Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Крюківський вагонобудівний завод надав медзакладам Кременчука допомоги на 2,7 млн грн

 

9 апреля 2020 09:40

  ПАТ «КВБЗ» із розумінням ставиться до потреб медичної галузі та продовжить і надалі надавати допомогу в міру своїх можливостей.

  ПАТ «КВБЗ» щороку надає благодійну матеріальну допомогу закладам соціальної сфери Кременчука, в тому числі установам медичної галузі.

  ПФро це повідомила прес-служба підприємства

  Після запровадження з 12 березня поточного року карантину та низки заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території України, Крюківський вагонобудівний завод негайно долучився до надання допомоги кременчуцьким медичним закладам у додатковому забезпеченні з протистояння пандемії.

  «Всього на закупівлю необхідного обладнання і засобів захисту для міських лікувальних установ КВБЗ уже виділив 2,7 млн грн. І цифра весь час змінюється в бік збільшення. Плюс заходи на заводі: маски, дезінфекція, антибактеріальні засоби.Так керівники підприємств міста дали гроші, щоб в Кременчуці була своя ПЛР-лабораторія. Це дозволить швидше робити аналізи і протестувати більшу кількість людей. Цього тижня вона вже можливо запрацює. Вартість обладнання - 600 тис грн. Із них 200 тис – внесок ПАТ «КВБЗ».А ще у березні завод придбав і передав у розпорядження Кременчуцької першої міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського рентгенівську діагностичну портативну систему DIG-1100, яка укомплектована касетою 35Х43 та цифровим перетворювачем. Вартість цього обладнання – 1 млн 172 тис грн», - йдеться в повідомленні.

  Станом на 7 квітня 2020 року, для додаткового забезпечення медичних закладів Кременчука найнеобхіднішим, підприємством здійснено ще низку заходів.
  Зокрема, узгоджено договір і придбано інфузійні насоси Benefusion VP1 у кількості 5 штук. та монітори пацієнта uMEC10 у кількості 4 шт. Загальна сума витрат склала 337 тис 448 грн.

  Узгоджено також договір і перераховано стовідсоткову передплату на придбання апарату інтенсивної терапії моделі V8600 (інтенсивної вентиляції легень) вартістю 913 тис 459 грн.

  Для лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» буде придбано два ліжка функціональні ЛФ-7 (зі змінними пластиковими бильцями) з матрацом вартістю 37 400 грн. Ця лікарня також отримувала допомогу від КВБЗ у 2019 та 2018 роках.

  «Незважаючи на спад виробництва і кризу, що склалася у вітчизняній машинобудівній галузі в 2019-2020 рр., адміністрація ПАТ «КВБЗ» із розумінням ставиться до потреб медичної галузі та продовжить і надалі надавати допомогу в міру своїх можливостей», - повідомляють на КВБЗ.

   

  За матеріалами джерела

  Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

  Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
  Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

  Другие новости

  Орфографическая ошибка в тексте:
  Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

  Мы в Telegram

  Подписаться