Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 20 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Купив цукерки - допоміг безпритульним тваринам: «Лукас» продовжує акцію ще на рік

 

11 августа 2020 12:00

10 коп з кожного кг цукерку «Тузя» перераховують на допомогу тваринам.

Кременчуцька компанія «Лукас» продовжує акцію «Допомагаємо разом з «Тузя» до 1 серпня 2021 року. Про це повідомили на сайті компанії.

«Компанія «Лукас» має надію поступово долучити до соціального проекту всю Україну та допомогти великій кількості безпритульних тваринам!» - написано на сайт 

Суть акції в тому, що з кожного проданого кілограму цукерок «Тузя», кондитерська компанія «Лукас» відраховує 10 копійок на допомогу безпритульним тваринам. Купуючи якомога більше цукерок «Тузя», кожен з нас допомогає бездомним тваринам.

і.

«Ми цілий рік допомагали рідному «Спецсервіс Кременчук», та маленьким хвостикам притулку «Сіріус» м. Київ. На гроші, що були перераховані комунальникам, вони відзвітувались: були придбані (операційний стіл, медикаменти для лікування, корм, дошки для будівництва вольєрів, тощо). Бездомним – «найменшим друзям» без допомоги дуже складно, отже керівництвом Компанії прийнято рішення акцію продовжити до серпня 2021 року», - йдеться у повідомленні.

 

*Допомога здійснюється у розмірі 0,1 грн. від вартості кожного кілограму цукерок, реалізованих ПП ВТК «ЛУКАС» на територію України. Кошти перераховуються особам (за вибором ПП ВТК «ЛУКАС»), діяльність яких пов’язана з наданням допомоги безпритульним тваринам (під безпритульними тваринами розуміються – домашні тварини, що залишилися без догляду людини або утворили напіввільні угруповання, здатні розмножуватися поза контролем людини). Проект проводиться з 01.08.2019 по 01.08.2020р. на території України, окрім тимчасово окупованих територій. Під «Цукерками» розуміються виготовлені ПП ВТК «ЛУКАС» цукерки: «Цукерки “Тузя” глазуровані кондитерською глазур’ю з молочно-грильяжним корпусом (в обгортці)», «Тузя classic» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом», «Big Tuzya» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом» та «Big Tuzya light» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом». Умови та деталі акції дізнавайтесь за телефоном 0800 50 50 91 (вартість дзвінків згідно тарифу вашого оператора).

 

 

Ніка Назарова

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться