Кременчуцька газета
Четверг, 25 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Курс польської мови з повного нуля; до В1: ваш ключ до нових можливостей у Польщі та Європі

24 червня 2024 12:50

Мрієте про навчання у престижному польському університеті, отримання карти сталого побуту чи навіть громадянства Польщі? А може, прагнете розширити свої кар'єрні можливості в Європі? Курс польської мови з нуля до В1 – це ваш персональний гід у світ польської мови та культури, який допоможе вам здійснити ці мрії.

Чому варто вивчати польську мову?

Польща – це країна з багатою історією, динамічною економікою та розвиненою системою освіти. Знання польської мови відкриває перед вами безліч перспектив:

 • Навчання у престижних польських ВИШах: Польща пропонує широкий вибір навчальних програм для іноземних студентів, включаючи гуманітарні спеціальності, технічні та природничі науки. Знання польської мови на рівні В1 є обов'язковою умовою для вступу до більшості університетів.

 • Кар'єра в Європі: Польща є членом Європейського Союзу, що відкриває доступ до європейського ринку праці. Знання польської мови підвищує ваші шанси на працевлаштування в міжнародних компаніях та відкриває нові кар'єрні перспективи.

 • Отримання карти сталого побуту або громадянства: для отримання цих документів необхідно підтвердити знання польської мови на відповідному рівні. Сертифікат В1 є одним з основних вимог для отримання карти сталого побуту та польського громадянства.

 • Культурне збагачення: Польща має багату історію, культуру та традиції. Вивчення польської мови дозволить вам глибше зрозуміти польський менталітет, насолодитися літературою, кіно та музикою мовою оригіналу.

Що включає в себе курс польської мови від А1 до В1?

Наш курс розроблений таким чином, щоб ви могли поступово та ефективно опанувати польську мову, починаючи з азів та досягаючи рівня В1. Програма курсу включає:

 • Польська мова з нуля (А0): вивчення алфавіту, правил читання та вимови, основних граматичних конструкцій та базового словникового запасу.

 • Рівень А1 (початковий): розвиток навичок аудіювання та читання, оволодіння повсякденною лексикою та базовими граматичними структурами, здатність вести прості діалоги на побутові теми.

 • Рівень А2 (середній): поглиблення знань граматики та лексики, розширення словникового запасу, вдосконалення навичок усного та писемного мовлення, здатність розуміти автентичні тексти та аудіоматеріали на різні теми.

 • Рівень В1 (пороговий): вільне володіння мовою на побутовому рівні, здатність розуміти складні тексти та аудіоматеріали, висловлювати свою думку на різні теми, аргументувати та вести дискусії.

Як проходить підготовка до державного екзамену В1 з польської мови?

Підготовка до державного екзамену В1 – це важливий етап на шляху до отримання сертифіката, який підтверджує ваше знання мови. Наш курс включає спеціальний модуль, спрямований на підготовку до іспиту. Ви будете виконувати типові завдання, проходити пробні тести та отримувати зворотний зв'язок від викладача. Крім того, ми надаємо вам доступ до різноманітних ресурсів для самостійної підготовки: навчальні матеріали, онлайн-тести, аудіо- та відеозаписи.

Чому варто обрати саме наш курс польської мови з нуля до В1?

 • Досвідчені викладачі: наші викладачі мають високу кваліфікацію та великий досвід викладання польської мови як іноземної. Вони знають, як зробити процес навчання цікавим, ефективним та адаптованим до ваших потреб.

 • Індивідуальний підхід: ми розуміємо, що кожен студент унікальний, тому пропонуємо персоналізований план навчання, враховуючи ваші сильні та слабкі сторони, цілі та темп навчання.

 • Ефективні методики: ми використовуємо сучасні та перевірені методики викладання, які дозволяють швидко та ефективно опанувати мову. Наші уроки включають різноманітні інтерактивні вправи, ігри та завдання, що роблять процес навчання цікавим та захопливим.

 • Комплексна підготовка до іспиту: ми надаємо вам всі необхідні знання та навички для успішного складання державного екзамену В1 та отримання сертифіката.

 • Зручний онлайн-формат: ви можете займатися в будь-який зручний для вас час та в будь-якому місці, де є доступ до Інтернету. Це дозволяє вам навчатися у власному темпі та не пропускати заняття через зайнятість чи інші обставини.

Не відкладайте свою мрію на потім! Запишіться на курс польської мови з нуля до В1 вже сьогодні та зробіть перший крок до нових можливостей у Польщі та Європі!

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися