Кременчуцька газета
Неділя, 24 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

«Квартирне управління» заробляє менш, ніж преміальні, які отримує його керівник Калашник

15 серпня 2021 14:00

Цікаві підрахунки.

Щороку вносяться зміни до розпорядження мера Кременчука Віталія Малецького щодо преміювання керівників підприємств, які належать до комунальної власності міста. Поточний рік не став винятком. Згідно з цим документом, директору комунального підприємства «Квартирне управління» Олександру Калашнику у 2021 році щокварталу нараховується премія у розмірі до 85% до посадового окладу «за наслідками роботи за квартал». Зауважимо, що минулого року він отримував до 75% квартальної премії.

Відповідно до документу, основними показниками преміювання є: виконання плану платних послуг та відсутність обґрунтованих скарг на якість і строки виконання робіт.

Тож ми вирішили поцікавитися, які такі послуги надає підприємство та скільки заробляє на цьому, що керівнику нараховується чимала премія. Для цього направили відповідний запит. У відповіді, яку ми отримали, вказується, що «Квартирне управління» отримує кошти від громадян за оформлення документів на приватизацію житла. Завдяки цьому, у І півріччі 2021 року отримано 38 тис 600 грн (у 2020 році було 36 тис 200 грн). Загалом у 2020 році підприємство таким чином заробило 95 тис 300 грн.

Зауважується, що скарг щодо роботи підприємства ані у 2020 році, ані у І півріччі 2021 року не було.

І все б нічого, але як ми писали раніше, О.Калашник отримує премії, що в рази більше, ніж заробляє підприємство, яким він керує. Так, у січні 2021 року йому нарахували 42 тис 256 грн квартально премії, а у квітні – 37 тис 708 грн. Тисячу йому «підкинули» й до Дня працівника житлово-комунального господарства у березні.

А ще у травні йому виплатили 33 тис 468 грн матеріальної допомоги. Нагадаємо, що за пів року директор «Квартирного управління» на руки отримав – 216 тис 591 грн.

Виходить, що все, що заробило підприємство і навіть більше, йде не премію керівнику?

Як воно - постійно заробляти менше дружини - знає директор квартирного управління, депутат Кременчуцької міськради Калашник.

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися