Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Лідера ГО «Кремінь – АТО» Полюховича звинувачують у махінаціях із землями учасників АТО

 

26 липня 2021 14:55

Він всі звинувачення спростовує. У справі розбиратиметься поліція.

Справжні баталії розгорнулися в вайбер-групі «Ветерани Кременчука» навколо земель, які учасники АТО мали б отримати у власність. Спершу один з учасників АТО запитав: «Хто в курсі? Кажуть, у Полюховича вже є наші документи на землю... І він вже їх продає... Може брешуть? Двісті ділянок... Метрова купа паперів...»

Далі він написав кілька повідомлень:

«Непорозуміння - це шахрайські схеми... «Полюхович плюс»... Документи на нашу землю вже у нього... Не перший рік... Що будемо робити? Двісті ділянок... Двісті заяв до суду?...

Є у групі люди, які довірилися у отриманні земельної ділянки і довгий час не мають документів на неї!? Якщо більше 1 року немає документів, можливо, за Вас по дорученню отримують орендну плату, або її вже продали! Це схеми, які давно працюють по Україні!»

«Готовий також відповідати правоохоронним органам!» - відповів сам С.Полюхович.

А далі він доповів: у період з кінця 19 та впродовж 20 року більше, ніж 200 ветеранів АТО і близько 15 членів родин полеглих дрвірили мені справу по вирішенню їх земельних питань для велення ОСГ з подальшим продажем або орендою. Це  переважно кременчужани, а також мешканці східних регіонів, які втратили свою землю і отримали можливість її отримати. Із них Більше 170-ти осіб землю отримали.

Але залишилось 7 чоловік з 20 року, що поля там були спірні і вони затяглися на 21 рік + одне поле в семенівці 120 га (відповідно, це 60 чоловік по 2 га, на яких розроблені проекти землевідведення), яке зависло з 20 року через те, що там поруч була річка і болота і в ДЗК інфа про обмеження через рекреаційну зону. Але я не знав цього до січня поточного року, так як доказами займалося господарство-замовник. Як виявилось, інфа про річку і болота просто застапіла в ДЗК і там давно все висохло , але комісію з ДЗК ніхто проводить не хотів, щоб поміняти статус, а ціна, яку пошебки називали за вирішення питання через екологів була просто безглузда. Також я пред'явив ультиматум господарству- замовнику, які затягли час, підставивши мене перед людьми. Зараз це поле передали в ОТГ і в травні  вони вступили в повноваження ним розпоряджатись і з червня ми чекаємо сесії, на якій розглянуть передачу цих земель у власність. До відома: половину з цих 120 га мені вдалося затвердити в ДЗК за березень-травень, поки ДЗК передавали це поле в ОТГ і затягували пепедачу на моє прохання бо я бігав вирішував але строки передачі піджимали їх. Тож сесії з цього поля чекають приблизно 30 осіб. 

Хто має сумнів - дзвоніть в Семенівську ОТГ земельний відділ запитайте кепівника Григорія назвіть свої дані, що у вас на розгляді сесії проект на затвердженні  і він підтвердить мої слова.

Дякую за увагу!

Сподіваюсь на порозуміння!».

Далі в перепалці С.Полюхович пише, що його звинувачують у можливому  продажі землі люди, які писали на нього доручення на вирішення приватизації на них 2 га землі без права продажу!

Але ще один учасник групи зауважив: «Ви (мова про Полюховича) ж казали, що пообіцяли мою землю фермеру і що виклали за проект 5 тис грн своїх коштів, а також відмовились від моєї пропозиції повернути вам затрачені кошти в обмін на документи на землю...»

«Ви можете забрати свій проект у проектної організації, так як скасували доручення через декілька місяців після його написання, а мені не повідомили (за яке я теж заплатив). А я Вам землю у власність вибив! Бувайте», - відповів С.Полюхович.

«200 землепроектів по 5000 грн кожний - 1.000.000 грн власних коштів? То чому ви відмовились від моєї пропозиції повернути вам кошти в обмін на документи?» - запитав учасник групи.

Чим далі, тим переписка вже скотилася до образ і звинувачень.

«Можете звертатись хоч в прокуратуру, хоч куди хочете. Але рекомендую вам зверутися в клініку. Ця рекомендація - останнє, що я можу для вас зробити», - відповів С.Полюхович.

Самі ж учасники АТО вирішили, що краще в справі розберуться правоохоронці.

Перший з них Олексій С. вже написав заяву до поліції. В заяві він вказує, що 30.11.2019 року в нотаріальній конторі він оформив довіреність на С.Полюховича на право представляти інтереси в органах місцевого самоврядування, Мін’юсті, державній реєстраційній службі, ЦНАПі тощо.

«Полюхович запропонував мені та ще близько 200 особам це зробити з метою безкоштовного отримання земельних ділянок, як учасникам АТО. Терміни при цьому він не говорив. Я неодноразово протягом цих років телефонував йому, але у нього кожного разу були якісь відмови...

у мене є підозри, що Полюхович отримав земельні ділянкиі самостійно, без мого відома і відома інших людей розпоряджається нею», - сказано у заяві Олексія С.

Поліція вже почала перевірку викладених у заяві фактів.

Нагадаємо, Обіцянки-цяцянки: мер Малецький знову заявив, що шукає землю для учасників АТО у Потоках

Кременчужанам масово відмовляють у ділянках на мікрорайоні «Озерному» (Уточнено.Доповнено)

 

 

Клим Соколов

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися