Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Лєднік каже, що не погоджував установлення ялинки та катка на площі Перемоги, як і включення ілюмінації у сквері Бабаєва  

4 грудня 2023 15:00

Пряма мова.

Начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік каже, що не погоджував встановлення ялинки на площі Перемоги, як і включення ілюмінації у сквері народного мера Олега Бабаєва.

За його словами, на території Кременчуцького району діє заборона на проведення масових заходів.

«Вона на даний час дійсна. Поки що ми це рішення не переглядали. Але напередодні, на минулому тижні, відбулася Рада оборони Полтавської області, де було прийнято рішення щодо встановлення ялинок в наших населених пунктах.

Перше, що було зазначено на Раді оборони, це правила встановлення новорічних ялинок. Для цього громади повинні звертатися до Кременчуцького районної військової адміністрації згідно рішення Ради оборони Полтавської області, для того, щоб ми розглянули і дали дозвіл на встановлення в конкретних містах новорічних ялинок.

Для того, щоб це відбулося, треба, щоб була подана заявка, в заявці вказано, де буде ялинка. Але основною умовою встановлення новорічних ялинок є те, що вони не мають встановлюватись за бюджетні кошти, це по-перше. По-друге, не мають облаштовуватись ілюмінацій, за яку будуть сплачувати громади. Це повинні бути або кошти меценатів, або альтернативні джерела живлення, наприклад, генератори. І також буде розглядатися питання третє - щодо проведення новорічних ярмарок, а саме - ДСНС і служби національної поліції дають висновки щодо доцільності проведення таких ярмарок. Якщо ці ярмарки буде бажання встановити в тих містах, де немає укриттів, то такі ярмарки проводитись не будуть»,- каже О.Лєднік.

При цьому він підкреслює, що наразі за дозволом щодо встановлення ялинки Кременчуцька влада, як влада жодної з громад не зверталася.

Також вчора у сквері народного мера Кременчука Олега Бабаєва вже сяяло новорічне освітлення і це при тому, що керівник області Філіп Пронін заявляв, що рішенням ради оборони області будь-яка ілюмінація, за яку платить бюджет, працювати не повинна.

«Це ілюмінація від альтернативних джерел чи за неї платять меценати?» - запитали сьогодні журналісти у начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Олега Лєдніка.

За його словами, сьогодні керівництво РВА надасть доручення відповідним органам національної поліції, щоб перевіряли, хто і як підключив ілюмінацію.

Наразі він не має даних, що за новорічне освітлення скверу платить місто чи меценати.

«Також ми запросимо представників «Полтаваобленерго». Вони мають виконувати вказівку, щоб не погоджувати підключення від джерел постачання електроенергії, за які сплачує місцевий бюджет»,- сказав О.Лєднік.

Запитали журналісти і про долю катка на площі Перемоги.

Проте дане питання поки також не розглядали.

«Ось будуть відповідні звернення, будемо тоді приймати рішення або переглядати заборону, або вона буде залишатися діяти до кінця певних умов»,- сказав начальник Кременчуцької районної військової адміністрації.

Нагадаємо, Пронін про встановлення ялинки на центральній площі Кременчука: це передчасно та без погодження з РВА

 

Олег Булашев 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися