Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Лікарня «Кременчуцька» та її головлікар Сичов знову опинились в епіцентрі кадрового скандалу – АТОвці відстоюють свого побратима

 

21 августа 2017 14:20
АТОвці сьогодні висловили обурення діями головлікаря лікарні «Кременчуцька» Віктора Сичова, котрий, на їх думку, опинився у центрі чергового скандалу

АТОвці сьогодні висловили обурення діями головлікаря лікарні «Кременчуцька» Віктора Сичова, котрий, на їх думку, опинився у центрі чергового скандалу.

Лікарня «Кременчуцька» та її головлікар Сичов знову опинились в епіцентрі кадрового скандалу – АТОвці відстоюють свого побратима. У ролі жертви опинився в.о. завідуючого денного стаціонару лікарні Олександр Граб.

Не виключається, що пан Граб став черговою жертвою кадрових репресій з боку керівництва лікарні через обіймання посади голови профспілки даного лікувального закладу.

Ветерани АТО вирішили відстоювати права члена ГО «Ветерани АТО Кременчука» Олександра Граба, котрий, з його слів, донедавна виконував обов’язки завідуючого денним стаціонаром, а потім пішов у відпустку.

Граб вказав на те, що коли вийшов з відпустки, його місце було зайнято зятем завідуючого кардіологічним відділенням лікарні.

За інформацією цього ж Олександра, це було зроблено у грубий спосіб без офіційного попередження за 2 місяці – просто поставили перед фактом та сказали працювати рядовим кардіологом.

Граб показав свій вже колишній кабінет № 23, що знаходиться в будівлі лікарні «Кременчуцька», який на момент трансляції на Фейсбук (відбувалась сьогодні зранку, 21 серпня – ред.) вже був пустий.

Лікар повідомив, що його кабінет по-рейдерські захоплений: звідтіля зникли документи по профспілці працівників лікарні та особисті речі.

Попри велике бажання АТОвців поспілкуватися з керівництвом лікарні, цього одразу не сталось через проведення Віктором Сичовим планової наради в себе на робочому місці.

Як зазначив під час трансляції АТОвець Володимир Махоркін, головний кадровик лікарні не змогла пояснити ситуацію стосовно зміщення пана Граба з посади, котрого, з його слів, ніхто з відповідними наказами не ознайомлював.

Сама ж кадровик, щоб мати змогу відповісти на питання АТОвців, як видно з трансляції, пішла до кабінету Сичова.

Як пояснили АТОвці, зустріч Граба із Сичовим все ж відбулась. З їх слів, документів, які б підтверджували чи спростовували слова Граба про порушення його трудових прав, керівництво лікарні не надало.

Також стало відомо, що пана Граба «переселили» на третій поверх, однак особливості його роботи вимагають облаштування робочого місця саме на першому поверсі.

«Конфлікт був морального плану», - так АТОвець Володимир Махоркін прокоментував вище описуваний конфлікт.

Нагадаємо, крім вищевказаного лікарня «Кременчуцька» та її керівництво опинились в епіцентрі ще одного скандалу: медзаклад не має права працювати через відсутність на здійснення медичної діяльності та на користування нарковмісними препаратами.

Відео: Всесвітньо-Броварське Телебачення

 

Михайло Андрієнко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться