Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 20 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Лікування у Кременчуці уже ніколи не буде безкоштовним» - Малецький про благодійні внески

 

29 січня 2018 12:40

Мер спокійно відреагував на те, що кременчужани-пацієнти сплачують захмарні благодійні внески, не знаючи, за що.

Сьогодні мер Кременчука Віталій Малецький коментував на прохання місцевих журналістів ситуацію із благодійними внесками у лікарнях Кременчука. За словами журналістів, люди віддають благодійними внесками у лікарні чималі кошти, але не знають при цьому, які послугу вони оплачують, і куди взагалі йдуть їх пожертви.

Мер натомість признав, що благодійні внески у лікувальних закладах міста вже стали нормою. 

«У ЗМІ був ряд публікацій стосовно благодійного фонду у Другій лікарні «Міцне здоров’я». Якщо людина має таку можливість – вона допомагає. І не в кишеню лікарю, а на рахунок благодійної організації. З неї тоді здійснюються проплата за певні послуги, які необхідні для функціонування лікарні», - відповів мер.

Та додав, що відійти від благодійних послуг місто поки що не може. На запитання журналістів, чи адекватною є оплата таких послуг у 2-4 тисячі гривень  - мер почав розтлумачувати журналістам, якими можуть бути послуги пацієнту. Та що вони ніяк не можуть бути безкоштовними.

«Або страховою, або за участі держави – як це буде робитися, коли зелений пакет медпослуг буде оплачувати держава. А специфічні послуги людина може або сама оплатити, або за рахунок страхової компанії», - додав Малецький.

Як повідомив далі: такого, щоб і ліки, і оплата за палату, і всі послуги були безкоштовними – уже ніколи не буде. Схоже, мер не знає (або робить вигляд), що у Кременчуці пацієнти мусять сплачувати за всі ці послуги одночасно.

«Зараз питання реформування медицини стоїть дуже гостро і важливо, щоб ці нові підприємства, які створені, вибудували прозору систему благодійних внесків: якщо людина може допомогти – допомагає, якщо ні – то їй всі медпослуги надають безкоштовно і далі заклад визначає: чи то їй бюджет оплачує це все чи оплачується іншим якимось чином», - додав мер.

Нагадаємо, кременчужани обурені: «В кардіології Третьої лікарні по вихідним ніколи немає лікарів!» 

Директор лікарні «Кременчуцька» Сичов визнав зростання смертності в кардіології та похвалився одиничною імплантацією кардіостимулятора. 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися