Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 27 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Лише 70: Андрій Коваленко – харизматична особистість, яка поєднує у собі принциповість, надійність, людяність

 

2 января 2019 08:50

Вітаємо з Днем народження, і ми бажаємо імениннику довгих років життя, міцного здоров’я і благополуччя його родині.

Колишній голова Крюківської районної ради та виконавчого комітету Андрій Володимирович Коваленко 2 січня 2019 року святкуватиме 70-ти річний ювілей. Вірніше сказати – лише 70! Адже потенціал, закладений у цій людині, просто невичерпний. Андрій Володимирович – харизматична особистість, яка поєднує у собі принциповість, надійність, цілеспрямованість, талант організатора, вміння працювати з людьми, відповідальність, доброту, людяністю, чуйність та особливу повагу до старших.

ременчужани пам’­ята­ють, як Андрій Коваленко у своїй роботі на посаді керівника Крюківського району за 25 років досяг високих результатів та успіхів завдяки умілій кадровій політиці, постійному удосконаленню форм і методів праці та творчому підходу до справи в інтересах територіальної громади.

За роки його керівництва район побудував низку об’єктів соціального та комунального призначення: завдяки розширенню водних і газових мереж, будівництву резервуару питної води та реконструкції газових котелень крюків’яни якісно і в повній мірі забезпечені теплом та водою. За роки його роботи збудовано понад 50 багатоповерхівок та 243 індивідуальні житлові будинки, понад 300 об’єктів торгово-побутового та медичного призначення, 5 ринків, 10 АЗС та інші об’єкти.

За ініціативи Андрія Коваленко був створений перший в області Центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів та Терцентр соцобслуговування пенсіонерів і одиноких громадян. У Крюківському районі одним із перших в області з’явився будинок сімейного типу.

Велику увагу Коваленко приділяв багатьом напрямкам роботи: захисту прав та інтересів дітей, роботі з благоустрою території, розбудові галузі освіти, охорони здоров’я. За його участі було вирішено питання будівництва церков.

Діяльність керівника Крюківського району високо оцінило і духовенство. Українська православна церква нагородила його орденами Різдва Христового, Георгія Побідоносця та іншими.

Сумлінну й наполегливу працю Андрія Коваленка держава відзначила на найвищому рівні. Ордени «За заслуги» І, ІІ і ІІІ ступенів, почесні грамоти Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, іменний годинник від Президента України – ці та інші відзнаки (загалом близько ста нагород) свідчать про його вагомий особистий внесок у розбудову незалежної української держави.

За добрі справи та життєвий шлях Андрія Володимировича по праву вважають візитною карткою міста. Тому він – Почесний громадянин Кременчука.

З нагоди ювілею чимало кременчужан звернулися до нашої редакції з проханням привітати Андрія Володимировича з Днем народження, і разом ми бажаємо імениннику довгих років життя, міцного здоров’я і благополуччя його родині.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться