Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 20 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Любителя Hennessy, абсенту, та лікеру, який викрадав напої з маркетів Кременчука, покарали у суді

 
 

 

13 сентября 2019 11:40

Чоловікові доведеться відшкодувати вартість дорогих напоїв та судовий збір.   

Автозаводський районний суд м. Кременчука за головування судді Ганни Олейнікової прийняв рішення щодо уродженця Кременчука, громадянина України, не працюючого, неодруженого  у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ст.185 ч.2 , ст. 186 ч.1 КК України.

Як повідомляють у судовому реєстрі, 9 червня 2019 року в період часу з 03.06 до 03.08 зловмисник, виходячи з корисливих мотивів, перебуваючи в приміщенні ТОВ «АТБ-Маркет» на проспекті Лесі Українки, незважаючи на заборону працівника охорони магазину, відкрито для оточуючих викрав з полиці пляшку алкогольного напою «REYTHOR Абсент» 70% вартістю 180, 35 грн.

2 липня 2019 року в період часу з 08.22 до 08.24 хв у цьому ж магазині викрав з полиці для продажу одну пляшку лікеру «Jaqermeister» вартістю 310,51 грн.

Цього ж дня ввечері з другого магазину АТБ по проспект Лесі Українки, 54-А виніс пляшку «Hennessy VS 40%», вартістю 850 грн.

Обвинувачений у судовому засіданні вину у вчиненні кримінальних правопорушень визнав повністю і пояснив, що 09.06.2019 року перебуваючи в магазині «АТБ» заволодів алкогольним напоєм «REYTHOR Абсент». Охоронець йому неодноразово повідомляв, щоб він поставив напій на місце, але він його не послухав та втік із магазину із ним. Також він  в іншому магазині «АТБ» заволодів пляшкою коньяку «Hennessy», яка в подальшому була повернута працівниками поліції в магазин.  Він погоджується із вартістю майна, яке було ним викрадено, що зазначено в обвинувальному акті. Крадіжки він вчинив, так як в нього не було грошей.  У скоєному щиро кається , просить суворо не карати.

Таким чином, чоловіка визнали винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 185 ч.2, ст. 186 ч.1 Кримінального кодексу  України та призначити йому покарання:

- за ст.185 ч.2 КК України -у вигляді 2-х років позбавлення волі ;

- за ст.186 ч.1 КК України -у вигляді 3-х років позбавлення волі ;

На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_2 від призначеного судом покарання звільнити з випробувальним строком на 1 рік 6 місяців.

Цивільний позов ТОВ «АТБ-Маркет» до обвинуваченого про стягнення матеріальної шкоди - задовольнити.

Також вирішили стягнути з обвинуваченого на користь потерпілого ТОВ «АТБ-Маркет» матеріальну шкоду, завдану злочином в сумі 490,86 грн. Та стягнути на користь держави процесуальні витрати, пов`язані із проведенням по справі товарознавчої експертизи у сумі 628,04 грн.

Вирок може бути оскаржений в Полтавський апеляційний суд, чере   Автозаводський районний суд Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення, а засудженим  у той же строк з моменту вручення йому копії вироку.

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися