Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Малецький думає за Булашева, а Лунін зазначає, що поновлення регіонів закордонними партнерами, то справа керівництва держави: тоді навіщо мер їздив у Прагу?

7 листопада 2022 11:00

Навіщо мер їздив за кордон?

Сьогодні до нашого міста приїхав керманич Полтавщини Дмитро Лунін. Анонс цієї події ще вчора оприлюднив у своєму Телеграм-каналі редактор нашого видання Олег Булашев.

Зустрічали керівника області начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік, мер Кременчука Віталій Малецький та нардеп Юрій Шаповалов.

Навіщо керманич області приїхав до нашого міста, він розповів під час брифінгу. Лунін пояснив навіщо приїхав до Кременчука

Під час брифінгу виникла доволі цікава ситуація. Так, наш редактор Олег Булашев намагався поставити питання, щодо відновлення регіонів після наслідків ударів російськими окупантами закордонними партнерами, зокрема, хто  буде відновлювати Кременчук,  і чи їздив нардеп за кордон на подібні перемовини.

І тут виступив мер Кременчука Віталій Малецький, який не розібрався і намагався заявити, що О.Булашев не вважає наше місто постраждалим, що зовсім не відповідає дійсності.

Тоді О.Булашев поправив мера і  поставив запитання, щодо того, що нардепи їздять в інші країни і домовляються про відновлення регіонів державами-сусідами.

«Чи є вже у вас напрацювання - хто буде відновлювати Кременчук?»,- запитав О.Булашев уже в  Ю.Шаповалова.

І Ю.Шаповалову на допомогу знову прийшов Д.Лунін, який заявив, що поновлення регіонів закордонними партнерами - то справа керівництва держави. Тоді виникає запитання, навіщо мер Кременчука Віталій Малецький іздив до Праги, якщо справа відбудови регіонів – це справа, яку вирішує керівництво держави?

Ми запитали про подорож В.Малецького до Праги, і він заявив, що багато розповісти не може. Але про те, що він зміг повідати, ми готуємо окремий матеріал.

Нагадаємо, Малецький з Праги знущається над кременчужанами, Пелипенко - мовчить, обласні керівники втрутилися, а енергетики пояснили, коли в Кременчуці потеплішають батареї

 

Відео Кирило Воронцов

Клим Соколов 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися