Кременчугская газета
Вторник, 25 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький говорить про агломерацію, та бажаючих об’єднуватися з Кременчуком поки що немає

 

16 апреля 2018 12:10

Навколишні сільські території вклинюються в територію Кременчука.

Про можливе об'єднання навколишніх сіл із Кременчуком міський голова Кременчука Віталій Малецький повідомив на традиційному брифінгу для ЗМІ.

За його словами, у багатьох навколишніх сіл і Кременчука спільна економіка, інфраструктура, чимало мешканців сіл працюють на кременчуцьких підприємствах.

На його переконання, сільські громади від об'єднання лише виграють.

«Тому ми готові і відкриті для приєднання до нас будь-яких населених пунктів, що знаходяться поруч із Кременчуком. Але треба зважувати на економічну складову питання. Якщо до нас приєднаються Кам'яні Потоки, Садки, Ройове, що ми будемо робити з дорогою, яка там проходить. Вона міжнародного значення. Ремонтувати її будемо за бюджетні кошти Кременчука», - зазначив мер.

В. Малецький також нагадав, що землі деяких сільських громад вклинюються в територію міста, а також у деяких сільських громад (як Новознам'янської) є навіть землі на островах, що розташовані на Дніпрі.

Та поки що пропозицій про об’єднання від сільських громад не надходило.

Довідка

В основі агломерації лежить одне або декілька компактно розташованих міст. Агломерація створює значну зону урббанізації, поглинаючи суміжні населені пункти; вирізняється високим ступенем територіальної концентрації різноманітних виробництв, насамперед промисловості, інфраструктурних об'єктів, наукових навчальних закладів, а також значною чисельністю населення; справляє вирішальний перетворювальний вплив на навколишнє середовище, змінюючи економічну структуру території та соціальні аспекти життя населення; має високий рівень комплексності господарства і територіальну інтеграцію його елементів.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться