Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький і Ко знову обманули мешканців Раківки: терміни будівництва котельні змістилися


24 июля 2019 12:00

КП «Теплоенерго» не встигне закінчити роботи до початку опалювального періоду.

На сесію Кременчуцької міськради, яка відбудеться восени, підготовлений проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 13 грудня 2018 року «Про затвердження Програми Оптимізації та розвитку системи теплозабезпечення та гарячого водопостачання м. Кременчука на 2019-2021 роки».

У пояснювальній записці до проекту рішення чорним по білому зазначено, що по заходу реконструкції існуючої теплової мережі у мікрорайоні Раківка міста Кременчука з виносом та заміною ділянки трубопроводів від тепломережі до існуючої ТК 1/1 в 2019 році було виділено 100 тис грн на розробку проектно-кошторисної документації.

Згідно експертного звіту, щодо розгляду проектної документації загальна кошторисна вартість склала 12 млн 577 тис 157 грн, згідно якої оголосили процедуру відкритих торгів. З метою недопущення порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» процедуру скасували. Враховуючи строки проведення повторної процедури та термін виконання запланованих робіт по виносу тепломереж, КП «Теплоенерго» не встигне закінчити роботи до початку опалювального періоду.

Зважаючи на вищевикладене, загальну суму у 16 млн грн. просять зменшити до 12 млн 677 тис 157 грн та перенести суму 12 млн 577 тис 157 грн з 2019 року на 2020 рік.

Тож виходить, що мер Кременчука Віталій Малецький і Ко знову обманули мешканців Раківки: терміни будівництва котельні змістилися.

Поміж тим, мешканцям Раківки раніше відключили горячу воду саме через проведення робіт з виносу тепломереж: з 13 травня до 30 вересня 2019 року. Але тепер зрозуміло, що і мережи не винесли, і клопіту громадянкам команда мера вкотре наробила.

Нагадаємо, раніше у мерії Кременчука начебто чітко визначилися з термінами всіх робіт з будівництва котельні на Раківці.

Залучення кредиту у 12 млн євро на будівництво теплогенеруючих потужностей на Раківці – чергове закопування коштів, - депутати

Бойлери як варіант відновлення гарячої води на Раківці можуть коштувати місту… до сотні млн грн

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться