Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 3 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецкий каже, що до 1 січня 2018 року Кременчук не встигає зробити сортувальну лінію

 

14 августа 2017 16:10

Проте оновлене екологічне законодавство набуде чинності з 1 січня 2018 року.

 

Сміттєзвалища Полтавщини приведуть у відповідність до законодавства або ліквідують. Про це сьогодні йшлося на апаратній нараді у губернатора області Валерія Головка. Це питання обговорили в рамках доповіді керівника Державної екологічної інспекції області Вадима Осипенка. Посадовець розповів про роботу установи в сфері поводження з відходами та про першочергові заходи для поліпшення ситуації у цьому напрямку.

З початку 2016 до липня 2017 року Держекоінспекція здійснила 286 перевірок у сфері поводження з відходами.

– За результатами, до адміністративної відповідальності притягнули 271 особу на загальну суму майже 40 тисяч гривень, – говорить начальник Державної екологічної інспекції в Полтавській області Вадим Осипенко. – Також розрахували 35 шкод, зумовлених засміченням земельних ресурсів відходами, з яких порушники сплатили майже 284 тисяч гривень.

Нині в області діє комплексна програма на 2017-2021 рік, щодо сміттєзвалищ та поводження з твердими побутовим відходами. Вона передбачає заходи з контейнеризації населених пунктів при змішаному та розподільному зборі твердих побутових відходів та інвентаризацію сміттєзвалищ, з приведенням їх у відповідність до законодавства країни.

– Оновлене екологічне законодавство набуде чинності з 1 січня 2018 року, – говорить голова Полтавської ОДА Валерій Головко. – До того керівники районів, спільно з фахівцями профільної інспекції, мають оглянути місця звалищ і визначити, чи можна призвести їх у відповідність до вимог держави, чи такі місця необхідно ліквідувати.

Для того, аби сміттєзвалище відповідало нормам законодавства, повинні бути документи на земельну ділянку, висновки державної екологічної експертизи та інші погодження, розповідають у Держекоінспекції.

Аби прискорити роботу з інспектування сміттєзвалищ Полтавщини, голова ОДА запланував провести окрему нараду, де сформують план подальших дій.

Сьогодні ж мер Кременчука Віталій Малецкий розповів ЗМІ міста, що до 1 січня 2018 року Кременчук не встигає зробити сортувальну лінію. Він зазначив, що розмови про це йдуть вже багато років, але признав, що влада поки не встигає по строкам побудувати сміттєзавод.

Клим Соколов

 

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться