Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 22 Мая 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький має виплатити не на сотні, а на мільйони гривень зарплати: Верховний суд визнав виконком правонаступником ліквідованих райрад

 

10 декабря 2018 14:20

А у судах ще знаходиться не один десяток позовів про відшкодування зарплат працівникам колишніх райвиконкомів.

Черговий провал команди мера Кременчука Віталія Малецького. 21 листопада Верховний суд України розглянув касаційну скаргу кременчуцького міськвиконкому і поставив жирну крапку у довгих спорах команди Малецького з колишніми працівниками Автозаводської та Крюківської райрад та райвиконкомів. Ця крапка тепер вилльється не в сотні, а мільйони гривень з бюджету міста, що ще раз доводить безгосподарський підхід до підготовки рішень нині діючої влади.

А справа в тому, що суди були завалені численними позовами про стягнення середнього заробітку колишніх працівників райрад та райвиконкомів, які 2015 році були ліквідовані.

Райсуди Кременчука виносили позитивні рішення на стягнення коштів по зарплаті, але Малецький відмовлявся платити, вказуючи, що міськвиконком не є правонаступником райрад.

Колишній юрист Автозаводського райвиконкому Володимир Молодчин з цим не погодився і поспілкувавшись з колишніми колегами, вирішив йти до кінця і добиватися правди.

Так, 14 лютого 2018 року суддя Автозаводського райсуду Кременчука Діна Андрієць винесла ухвалу, якою замінила відповідача по справі за позовом В.Молодчина до Виконавчого комітету Автозаводської районної ради м. Кременчука про стягнення середнього заробітку на належного - Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Цією ухвалою вона підтвердила, що невиплачені кошти має сплатити мерія.

Мерія на чолі з Віталієм Малецьким з цим не погодилася і подала апеляцію на рішення. У Харкові судді погодилися з ухвалою Діни Андриєць. Проте і тут команда Малецького вирішили не платити, а знайшла кошти і подала касаційну скаргу до Верховного суду.

У касаційній скарзі команда Малецького вказала, що міськвиконком не є правонаступником виконкому Автозаводської райради.

«Тому Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області не є органом, до компетенції якого належить вирішення питання щодо усунення порушень прав, свобод чи інтересів, що заподіяні Виконавчим комітетом Автозаводської райради Кременчука»,- сказано у касаційній скарзі.

Ось бачите, як не хотів Малецький платити кошти своїм колишнім колегам! А кошти там не малі. Лише пан Молодчин подав позов на виплату 45855 грн. У редакції Кременчуцької газети є дані, що таких чиновників, кому завинила влада, десятки. Є вже і перше рішення про сплату одному з чиновників близько 330 тис. грн коштів.  

А у судах ще знаходиться не один десяток позовів про відшкодування зарплат працівникам колишніх райвиконкомів.

Так ось, 21 листопада Верховний суд України постановив касаційну скаргу Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради залишити без задоволення. Ухвалу Автозаводського райсуду Кременчука від 14 лютого 2018 року ( по справі Молодчина) та постанову Харківського апеляційного адмінсуду від 14 червня 2018 року залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з дати прийняття, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Тож, це означає, що всі борги по зарплаті люди за рішенням судів отримуватимуть за кошти міського бюджету.

Нагадаємо, місто віддасть мільйон гривень на виплату боргів по зарплатах чиновників.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться