Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Малецький оцінив роботу учасників ДФТГ у 75 грн за 8 год роботи і не відповів, хто б з чиновників погодився працювати за таку зарплату

18 жовтня 2022 11:15

Пряма мова.

Минулої п’ятниці депутати Кременчуцької міської ради, за поданням керівництва міста на чолі з Віталієм Малецьким, внесли зміни до свого рішення від 29 липня 2022 року "Про надання безповоротної фінансової допомоги фізичним особам - учасникам добровольчих формувань Кременчуцької міської територіальної громади, які виконують бойові завдання".

Зокрема передбачено, що сума безповоротної фінансової допомоги за виконання одного бойового завдання учаснику добровольчого формування, становить 225 грн на добу.

Якщо припустити, що учасник ДФТГ виконав бойове завдання за 8 годин, то йому нарахують лише 75 грн. А якщо порівняти виплати учаснику ДФТГ з 8-ми годинним робочим днем, то зарплата складе 1 тис 500 грн.

І це при тому, що, наприклад, в Одесі учасникам ДФТГ нараховують під 15 тис грн на місяць.

Зазначено, що ця допомога надається лише тим, хто виконує бойове завдання, а не всім членам ДФТГ. Завдання надає  командир підрозділу територіальної оборони.

Цікаво, чи працював би сам мер Кременчука Віталій Малецький та його заступники за такі мізерні кошти?

Це ми його і запитали вчора, перед його уроком у Кременчуцькому ліцеї №10 "Лінгвіст" на тему: «Чому вчителі мають підписатися на його телеграм - канал та сторінку Шаповалова».

Мер заявив, що ДФТГ - це взагалі не платна структура, а 225 грн на добу в разі виконання учасником ДФТГ завдання - це не зарплата, це добові тим, хто виконує бойові розпорядження командира, на кшталт облаштування блокпостів, несення служби, тощо...

"Ви б працювали за 75 грн за день?" - намагалися уточнити журналісти.

"Дайте я скажу. Це (оплата 225 грн/доба) для того, щоб компенсувати транспортні витрати, харчування. Ця сума поки достатня",- запевняв мер, але журналісти знову запитали чи 75 грн за восьмигодинний робочий день чиновники в мерії б працювали?

"Ми ж говоримо про добровільні формування. Це не зарплата, це не мотивуючий чинник. Це люди, які за покликом прийшли і взяли зброю, готуються до захисту нашої держави, а те, що місто знайшло можливість дофінансувати по 225 грн... - це я вважаю належна сума", - заявив мер, так і не відповівши чітко на поставлені запитання.

Нагадаємо, Малецький і Ко оцінили службу учасників ДФТГ у 225 грн за добу: чи знайдеться такий чиновник в мерії, щоб працював на таку зарплату?

 

 

Олег Булашев 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися