Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 8 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький побіцяв кременчужанам провести вечір разом: градоначальник вирішив відзвітуватися

 

21 декабря 2018 08:00

Малецький вирішив відзвітуватися за свою роботу за 2018 рік.

Кременчужани зовсім скоро почують звіт градоначальника за роботу, яку проведено у 2018 році. Як повідомили на офіційному сайті міської ради Кременчука, свій звіт міський голова Віталій Малецький призначив на 21 грудня. І нічого дивного у вибору дати немає. Це буде п'ятниця. І, як було у два попередні роки головування Малецького, його промови завжди проходили в цей день. Місце теж традиційне - Міський палац культури. 

І тут зіпсується настрій у працівників бюджетної сфери Кременчука, бо під час двох попередніх звітів зал МПК був заповнений працівниками саме бюджетної сфери. Саме перед ними мер розповідав про великі досягнення своєї команди. 

Кременчуцька газета нагадає, як проходив звіт минулого року. Бо минулорічний звіт мера Малецького: 1,35 години самопіару і 11 відповідей на десятки запитань за 17 хвилин.

Градоначальник хвалився успіхами в бюджетній сфері, а також роботою промислових підприємств, хоча в останньому його заслуги майже немає. З 11 питань, на які відповів  мер, не було глобальних. І безробіття у нас падає, і середня зарплата вище, ніж в Україні, і місто упорядковується і всюди кладеться плитка... Ось тільки про те, хто і скільки відкатів на цьому мав, мер не сказав. Зате Кременчук - місто фестивалів і розваг, ось тільки у деяких пенсіонерів немає за що купити їжу і оплатити компослуги, які в минулому році Малецький і Ко підняли. Не сказав мер і про те, коли на Молодіжному припиниться сморід, з якою влада бореться вже багато-багато місяців.

Щодо нинішнього звіту, то можна спрогнозувати, що міський голова довго і гарно говоритиме про нові тролейбуси, вихвалятиметься, як сам їздив на "рогатому" через міст. Та навряд чи згадає, в яку кредитну кабалу загнаний Кременчук. 

Згадає, яке гарне і яскраве місто перед Новим роком. Та чи згадає про півтори мільйони, які вкинули на ту красу? І чи згадає про черговий сюрприз, який чекає кременчужжан з 1 січня 2019 року: підвищення тарифів на тепло і гарячу воду?

Втім, вечір п'ятниці обіцяє бути довгим. Адже початок звіту - о 17 годині. 

 

Марина Соловей

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться