Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 29 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Малецький скаржиться до Офісу генпрокурора на керівника прокуратури Кременчука Козинчука, бо боїться, що правда восторжествує

 
 

 

30 июля 2020 16:45

Розуміємо, що В.Малецький боїться принципового прокурора, який веде декілька кримінальних справ проти влади. Адже коли правда восторжествує, рейтинг мера не лише рухне, а й він може понести покарання аж до обмеження волі.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький поскаржився на керманича прокуратури міста Станіслава Козинчука до Офісу генпрокурора.

За даними з Офісу генпрокурора, дисциплінарна скарга надійшла до кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного провадження 3 липня 2020 року.

На думку скаржника, прокурор С.Козинчук не належно виконує службові обов’язки, вчиняв дії, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності у чесності та непідкупності органів прокуратури.

Суть справи полягає у тому, що прокурори, на виконання рішення суду, прийшли нещодавно з обшуками до управління по роботі з документами мерії. Там вони хотіли побачити ряд оригіналів документів, пов’язаних з кримінальним провадженням від 2 червня 2016 року, яке стосується незаконних звільнень з посад головного лікаря Третьої міськлікарні Вадима Українця, директора спецкомбінату ритуальних послуг Дмитра Леошка тощо.

Під час самого обшуку, який проведено на підставі рішення суду, нічого в приміщенні мерії не вилучалося, під час слідчих дій ніяких зауважень не було. Сам обшук провели з дотриманням вимог чинного законодавства.

Мер Кременчука Віталій Малецький вважає, що клопотання саме про цей обшук подавався слідчим до суду незаконно і був погоджений прокурором безпідставно.

Дослідивши справу, комісія не винайшла порушення в справі з боку прокурора Козинчука. Більше того, він навіть не був процесуальним керівником у вказаних провадженнях.

Тож, ствердження скаржника про порушення законодавства С.Козинчуком не є таким, що не відповідає дійсності і тому комісія відмовила меру В.Малецькому у відкритті провадження стосовно С.Козинчука.

Це рішення мають оприлюднити на сайті Офісу генпрокурора та надали сторонам по справі.

Прочитавши його, розуміємо, що В.Малецький боїться принципового прокурора, який веде декілька кримінальних справ проти влади. Адже коли правда восторжествує, рейтинг мера не лише рухне, а й сам мер може понести покарання аж до обмеження волі.

А поміж тим, у іншому провадженні щодо справи по використаннях бюджетних коштів по ДЮСШ №2 мер та його поплічники не ходять на допити і затягують справу. Не виключено, що вони тягнуть час, аби порішати свої справи вище – у Києві.

Нагадаємо, В.о.прокурора Кременчука знову став Козинчук.

Новий керівник прокуратури Кременчука Станіслав Козинчук про себе і пріоритети в роботі.

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися