Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький сьогодні поїхав у Київ не сам, але і не з дружиною

 

14 февраля 2018 14:35
Малецький сьогодні поїхав у Київ не сам, але і не з дружиною

Він бере участь у засіданні правління Асоціації міст України. Неподалік свого шефа – у залі нудьгує віце-мер Руслан Проценко.

Сьогодні у Києві відбувається засідання Правління Асоціації міст України, участь у якому приймає мер Кременчука Віталій Малецький. На засіданні приймаються питання відносно удосконалення бюджетного законодавства та реалізації податкової реформи.

Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко наголосив:

«Інтереси органів місцевого самоврядування повинні бути враховані при формуванні бюджетної політики на 2019 рік. Не встигли ми завершити бюджетний процес, як вже маємо думати про плани на наступний рік. І ми знову стоятимемо на позиції, що інтереси місцевого самоврядування повинні бути враховані при підготовці Декларації цілей та завдань бюджету на 2019 рік».

За його словами, органи місцевого самоврядування виступають за запровадження середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні через створення місцевих фінансових планів на середньострокову перспективу. Крім того, додав Кличко, органи місцевого самоврядування повинні самостійно формувати муніципальні фіскальні реєстри, щоб належним чином адмініструвати місцеві податки та збори. Йдеться також про необхідність спрощення порядку обслуговування коштів місцевих бюджетів в установах банків держсектору; оптимізацію переліку платних послуг, які можуть надаватися установами охорони здоров'я.

«Ми також наполягаємо на запровадженні монетизації пільг та житлових субсидій на рівні споживача. А пільги з оплати проїзду у громадському транспорті та послуги зв’язку для окремих категорій пільговиків мають бути замінені державною адресною грошовою допомогою», - додав голова Асоціації міст України.

Серед пропозицій - списання заборгованості місцевих бюджетів за середньостроковими позиками перед державним бюджетом, яка знаходиться на обліку в Казначействі; передбачення інфраструктурної субвенції на наступний бюджетний період в обсязі не меншому ніж у 2017 році у розрахунку на 1 сільського жителя об’єднаних територіальних громад; розширення бази оподаткування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що зараховується до місцевих бюджетів; збільшення частки зарахування до бюджетів місцевого самоврядування акцизного податку з виробництва та імпорту нафтопродуктів.

Правління Асоціації також вважає за необхідне удосконалити бюджетне законодавство та втілити податкову реформу.

Цікаво, що участь у засіданні бере і віце-мер Кременчука з питань культури та спорту Руслан Проценко. Світлину, де він сидить на задньому плані заходу і дивиться долу, оприлюднила прес-служба Асоціації.

Слід відзначити, що офіційним учасником правління є лише В.Малецький, а Р.Проценко, швидше за традицією супроводжувати мера, поїхав «за компанію».

Молодий віце-мер Проценко часто-густо супроводжує свого шефа у якості, що скидається на охоронну. Бо більшість його супроводів не мають відношення до його профільної діяльності віце-мера  з питань спорту та культури.

Раніше стало відомо, чому було скасовано «апаратку»: члени молодої команди Малецького роз'їжджаються по закордонах

 

Марина Соловей

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться