Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 28 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький вважає, що відеотрансляція з кабінета мера вже не потрібна, бо Кременчук і так прозорий


16 ноября 2017 13:10

Градоначальник помріяв у голос і запросив Піддубну на цукерки…

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, схоже, вже відмовився від онлайн-трансляції із кабінету мера. Принаймні, так можна зрозуміти репліку градоначальника на запитання депутата Оксани Піддубної, коли ж нарешті буде здійснюватися, обіцяна ним, трансляція з його робочого кабінету. Це сталося під час обговорення питання порядку денного «Про внесення змін до рішення міської ради від 28 жовтня 2014 року «Про затвердження Програми інформатизації міста Кременчука на 2014-2018 роки».

«Ви на початку своєї каденції заявили, що буде-здійснюватися онлайн-трансляція з кабінету мера. Але, складається враження, що ви встановили трансляцію для себе, щоб бачити, шо відбувається в коридорах, в кабінетах ваших підлеглих. Скажіть будь-ласка, коли ви виконаєте свою обіцянку і місто побачить, як ви працюєте у своєму кабінеті, всі «пєченькі», які ви роздаєте окремим депутатам перед сесією, які чітко голосують за вашою вказівкою?», - поцікавилася Піддубна.

 Мер Малецкий спробував віджартуватися:

«Оксано, ми вчора перейшли на цукерки, тому – заходьте».

Піддубна ж ще раз повторила:

«Коли буде здійснюватися трансляція з вашого кабінету?»

На це міський голова розразився паіром:

«Шановна пані Піддубна. Вчора Transparency International нам надали рейтинг прозорості муніципалітетів України – дякую пану Курченко-Гай (депутат міськради Валентин Курченко-Гай, фракція РПЛ-ред.), який займався даним матеріалам і доставив дані матеріали. По прозорості місто Кременчук займає почесне 9-те місце серед муніципалітетів України. Восьме, вибачте! Серед ста міст. Коли ми зробимо ще сайт і зробимо портал відкритих даних, то я думаю, що ми в «трійку» ввійдемо по прозорості. Я, думаю, що це нормальний показник», - помріяв в голос Віталій Малецький.

Нагадаємо, що мер Кременчука Віталій Малецький в серпні поточного року черговий раз попався на обмані: веб-камера в його кабінеті, роботу якої він анонсував на кінець квітня-початок травня, до сих пір не працює. 

Кременчуцька газета в кабінеті мера виявила веб-камеру, яку градоначальник обіцяє підключити до мережі ось уже протягом року

Проте щоразу у нього знаходиться причина відкласти це.

Кременчуцька газета кілька місяців тому теж поцікавилася, коли ж буде здійснюватися онлайн-трансляції з кабінету мера.

«Мені необхідно натиснути тільки вмикач, але поки я боюся це зробити», - сказав мер і у відповідь почув бажання журналістів самим натиснути цей вмикач.

Реакція мера після цього змінилася: «Ні, не варто. Нам необхідно ще закупити обладнання для її роботи».

Разом з тим в коридорах влади подейкують, що камера вже в робочому стані і періодично вона вмикається для трансляцій.

«Камера транслює, коли вона потрібна, і картинку з неї можуть бачити ті, хто знає, де дивитися. Щоб ви розуміли, якщо мер проводить якісь бесіди з людьми, то всі думають це тет-а-тет, але не завжди так. За бесідою можуть стежити і інші наближені чиновники мера», - сказало джерело Кременчуцької газети.

 

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться