Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 1 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький затягує судовий розгляд по тарифах «Теплоенерго»: подана апеляція до Харкова

 

1 ноября 2017 09:25
Малецький затягує судовий розгляд по тарифах «Теплоенерго»: подана апеляція до Харкова

Низка експертів радять активістам подати новий позов, в якому б не фігурувала пані Піддубна і суд має його розглянути. А тим часом, сама пані Піддубна на сесію міськради, яка відбудеться 16 листопада, знову винесла проект про скасування збільшення тарифів.

Кременчуцька міська рада, на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, подала до Харківського апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу на рішення Автозаводського райсуду про передачу до Крюківського райсуду позову депутата міськради Оксани Піддубної про визнання незаконним та відміну рішення про встановлення нових тарифів на тепло та гарячу воду комунальному підприємству «Теплоенерго».

За даними Кременчуцької газети, Автозаводський райсуд не може розглядати позов бо О.Піддубна є присяжним засідателем цього суду і тому позов було передано на розгляд до Крюківського райсуду.

В мерії вважають, що позов має таки розглядати Автозаводський райсуд – за місцем перебування відповідача, а тому написали апеляційну скаргу до Харкова.

Насправді, це затягування часу. Так вважають відразу кілька експертів, до яких звернулася редакція.

«Все одно Харків поверне справу до Крюківського райсуду, але коли це станеться? Там справи лежать тижнями та місяцями…. Йде затягування часу»,- сказав один з експертів, якому редакція довіряє.

Також ряд експертів радять активістам подати новий позов, в якому б не фігурувала пані Піддубна і суд має його розглянути.

А тим часом, сама пані Піддубна на сесію міськради, яка відбудеться 16 листопада, знову винесла проект про скасування рішення №1093, згідно з яким збільшується тариф на гарячу воду і тепло для споживачів КП «Теплоенерго». 

Раніше стало відомо, тарифи «Теплоенерго» залишаться підвищеними: міськрада втретє провалила скасування рішення міськвиконкому.

18 жовтня у виконкомі відбулося перше засідання комісії з перевірки обґрунтованості тарифів КП «Теплоенерго», створеної відповідно до розпорядження міського голови Віталія Малецького за наполяганням активістів, учасників АТО, громадських діячів на минулій сесії міськради.

Після часу обговорення питання у журналістів склалася думка, що процес вивчення обґрунтованості тарифів КП «Теплоенерго» буде довгий та клопітний.

«Як то кажуть у народі – хочеш справу забалакати, то створи комісію. Так поступив міський голова Малецький»,- підсумували журналісти.

Нагадаємо, позов до суду на нові тарифи «Теплоенерго» Оксана Піддубна подала 19 жовтня.

25 жовтня, комісія з вивчення собівартості тарифів «Теплоенерго» рекомендувала виконкому скасувати скандальне рішення про їх підвищення. Мер думки комісії не дослухався.

Разом з тим, нові тарифи приїде перевіряти комісія з Києва

А тим часом Малецький лякає кременчужан ще більшими тарифами на тепло.

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться