Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький здався: проект Бабаєва - кращий в Україні індустріальний парк «Центральний» ліквідують!


30 июля 2018 10:25

Виходить, сам П.Бедрацький, його куратор – перший віце-мер Володимир Пелипенко та міський голова Віталій Малецький РОЗПИСАЛИСЯ У ВЛАСНОМУ БЕЗСИЛЛІ ЩОДО ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ.

26 червня 2013 року Кременчуцька міська рада на чолі з Олегом Бабаєвим виступила ініціатором створення індустріального парку «Центральний» в Кременчуці.

Тоді, відповідно до містобудівної документації було обрано територію, у межах якої учасники індустріального парку могли б здійснювати господарську діяльність у сфері переробної промисловості, а також науково-дослідної діяльності, діяльності у сфері інформації і телекомунікацій на умовах, визначених Законом України «Про індустріальні парки».

Як зазначає заступник директора комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Павло Бедрацький, 23 червня 2016 року Кременчуцькою міською радою Полтавської області було визначено комунальне підприємство «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» переможцем конкурсу з вибору керуючої кампанії індустріальним парком «Центральний» у місті Кременчук та затверджено договір про створення та функціонування індустріального парку «Центральний».

Проте за три роки парк не розпочав роботу і згідно п. 2 ч. 1 ст. 37 Закону України  «Про індустріальні парки», індустріальний парк підлягає ліквідації у разі, якщо протягом трьох років у межах індустріального парку не здійснюється господарська діяльність його учасниками.

«З урахуванням викладеного та враховуючи той факт, що з моменту створення індустріального парку «Центральний» жодний із суб’єктів господарювання не виявив бажання бути учасником індустріального парку, з метою забезпечення належного освоєння території індустріального парку та залучення в інший спосіб потенційних інвесторів в місто Кременчук, пропонується схвалити рішення про ліквідацію індустріального парку та розпочати процедуру інвестиційного ініціювання на об’єкт інвестування територію індустріального парку»,- зазначив у пояснювальній записці до проекту рішення про ліквідацію індустріального парку «Центральний» на серпневу сесію.

Виходить, сам П.Бедрацький, його куратор – перший віце-мер Володимир Пелипенко та міський голова Віталій Малецький РОЗПИСАЛИСЯ У ВЛАСНОМУ БЕЗСИЛЛІ ЩОДО ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ.

Можливо, чиновникам, або їх патрону – нардепу-тушці Юрію Шаповалову ласий шмоток землі під індустріальним парком вже приглянувся під інші цілі.

Нагадаємо, що індустріальний парк «Центральний» входив у десятку кращих проектів розвитку індустріальних парків України. Про це повідомляв директор "Кременчук Інвесту" Андрій Мельник. Сьогодні він від коментарів з приводу ліквідації індустріального парку катерогрично відмовився.

Проте, саме в цей проект направлялися бюджетні і позабюджетні кошти, чиновники їздили  переймати досвід роботи індустріальних парків до інших країн світу 

і тепер така жирна крапка перекреслює всі напрацювання і ще раз підтверджує неспроможність діючої влади на чолі з Малецьким – Шаповаловим залучити інвестиції. Ця фіолетова влада може лише деребанити бюджет і прикриваючись красивими клумбами і квіточками не вкладати належне фінансування у розвиток житлово-комунальгного господарства міста або ж у галузь охорони здоров’я.

У липні 2016 року в мерїі Кременчука розробили «дорожню карту» просування індустріального парку - представлений ​​кошторис «плану просування» парку затяг на 11 млн. гривень.

Однак поки про індустріальні парки поки тільки багато говорять, а мало, що роблять. І це зрозуміло, куратором питання роботи індустріального парку «Центральний» є перший віце-мер Володимир Пелипенко.

 

Олег Булашев

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться