Кременчуцька газета
Вівторок, 26 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Малецький знову збрехав? Модульне укриття в гімназії №19 зможуть зробити лише до середини осені

30 травня 2023 13:45

Щодо облаштування пожежної сигналізації в приміщенні цього навчального закладу, то Малецький пообіцяв, що вже зараз її монтаж розпочинається.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міськради депутат Олександр Плескун поцікавився, а як справи в гімназії №19 щодо зведення укриття.

Не так давно батьки учнів цього навчального закладу виходили на мітинг під стіни мерії. Тоді кременчужани підготували звернення на ім’я міського голови та і у вищі інстанції - щодо спроби «зацікавлених осіб» у зачиненні гімназії №19.

У ньому було вказано, що 17 червня цього року між гімназією №19 та ГУ ДСНС у Полтавській області відбудеться апеляційний суд щодо відсутності пожежної сигналізації в приміщеннях гімназії. Рішенням апеляційного суду до 14 червня це приміщення має бути обладнане пожежною сигналізацією.

Та кременчужани стверджували, що роботи станом на 15 травня розпочались.

Тоді мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що у гімназії №19 планують робити модульне укриття за рахунок коштів державного і за рахунок міського бюджету. І все з навчальним процесом буде добре.

А ось сьогодні на сесії вже з’явилась конкретика по цьому питанні.

Зокрема, градоначальник повідомив, що сума, у яку обійдеться зведення модульного укриття на території цього навчального закладу – 8 млн грн.

Конструкцію може виготовити місцеве підприємство і зараз йдеться, щоб якимось чином зменшити його вартість.

Та найцікавіше, при всіх сприятливих моментах до початку нового навчального року, 1 вересня 2023 року, завершити його зведення не встигнуть. Хоч раніше Малецький обіцяв зробити модульне укриття до 1 вересня в частині шкіл, де немає підвалів: серед них гімназія №19.

А тепер говорить, що термін завершення робіт – середина наступної осені.

У свою чергу депутати сьогодні поцікавились, а як буде налагоджений процес навчання для учнів гімназії №19. Тут Малецький відповів, що розглядають питання щодо перебування їх у укритті одного із комунальних підприємств, що знаходиться неподалік навчального закладу. (Тобто, можливість очного навчання в гімназії №19 таки розглядають).

Щодо облаштування пожежної сигналізації в приміщенні цього навчального закладу, то Малецький пообіцяв, що вже зараз її монтаж розпочинається.

Читайте: Кременчужани бояться, що гімназію №19 можуть закрити, а Малецький, як завжди, роздав купу обіцянок

Нагадаємо, Малецький має терміново надати в Кременчуцьку КРВА графіки будівництва, ремонту та облаштування укриттів в школах і ДНЗ, а щомісячно звітуватися про виконання робіт

"Наші діти позбавлені права на адекватну освіту", - матері дошкільнят донесли свої проблеми депутатам Кременчуцької міськради

Також нагадаємо, Батьки скандували «Ганьба», діти грались землею у клумбі – мер Кременчука Малецький роздав чергові обіцянки щодо відкриття ДНЗ. Та чи справдяться?

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися