Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 26 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Майданчик, який зробив комерційні закупівлі швидкими та вигідними

 

 

25 вересня 2019 10:20

 

Комерційні закупівлі – це придбання певних товарів чи послуг комерційними підприємствами. Це також певний процес, який вимагає до себе підвищеної уваги. Він не регламентується ніякою законодавчою базою, але передбачає певний набір документів, супроводжуючих закупівлю. Здійснити його можна на спеціальних електронних майданчиках, які намагаються зробити все простим, зрозумілим, швидким та вигідним для усіх сторін. Вони влаштовують тендери, завдяки яким відбуваються угоди. Пропонуємо ознайомитися з одним із таких ресурсів - Smarttender.biz (https://smarttender.biz/komertsiyni-torgy/). Асортимент того, що можна купити на цьому сайті, величезний – від витратних матеріалів, транспортних засобів, нерухомості, обладнання та вторсировини до  надання послуг різного характеру (будівельних, логістичних, технічних та ін.). Крім того, окрім продажу, там можна також і здати товар в оренду.

Не дивлячись на те, що немає поки що закону, що регулює ці процеси, майданчик залишає за собою право встановлювати правила, за якими всі учасники мають діяти. Під них попадає і наявність документації, яка затверджується ініціатором закупівлі. Розробляти її дозволяється у довільному порядку. Але вона зазвичай містить в собі таку інформацію:

  • запрошення до торгів;
  • запит на комерційну пропозицію;
  • вимоги щодо кваліфікації постачальника;
  • технічне завдання/проектна документація;
  • умови, за якими учасники будуть подавати заявки на участь у тендері;
  • інструкція до участі у торгах.

Для того, щоб прийняти участь у торгах з комерційних закупівель, необхідно, по-перше, зареєструватися на сайті як організатор торгів. Після цього ви отримуєте доступ до свого особистого віртуального кабінету и разом з ним здатність приймати участь у торгах. Нічого особливого про процес реєстрації знати не потрібно – ви лише заповнюєте запропоновану форму. По-друге, закупівлю можна здійснювати як у вигляді аукціону (торгів), так и по пошуку за певним запитом. Іншими словами, ви аналізуєте ринок самостійно, відкликаєтесь на пропозицію конкретного постачальника або продавця.

Чи безкоштовні ці послуги? Ні, майданчик надає їх за певну плату. Є два види пакетів послуг: простий і розширений. Другий дорожчий, він передбачає додаткові можливості, про які докладніше розповість менеджер. Загалом SmartTender – це дуже зручний та вигідний інструмент для здійснення комерційних закупівель. Він пропонує не тільки зручний інтерфейс, а ще й корисну аналітику та додаткові інструменти, що роблять процес закупівель ефективнішим.

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися