Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 3 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

 Майже 180 тис. грн штрафних санкцій по аліментах стягнули з боржників за новим Законом

 

12 октября 2018 08:15

З 28 серпня діє другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває. 

10 жовтня 2018 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції - начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз звітував перед журналістами регіональних засобів масової інформації про результати роботи державних виконавців Полтавщини за період дії другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває. 

Він повідомив, що з  набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» державні виконавці мають більше важелів впливу на неплатників аліментів.  Так, додатковим заходом примусу до неплатників аліментів стало нарахування штрафів за наявності заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 1 рік - 20% від суми заборгованості зі сплати аліментів, за 2 роки - 30%, за 3 роки - 50% від заборгованої суми.

На сьогоднішній день на виконанні у відділах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області перебуває 23 085 виконавчих документів про стягнення аліментів.

Завдяки нововведенням державними виконавцями винесено 20 320 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржників у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання. Крім того на суми заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за дванадцять місяців, нараховується виконавчий збір.

Усі ці заходи сприяють активному погашенню заборгованостей неплатниками. За період дії нововведень по 1 623 виконавчих документах заборгованість погашена в повному обсязі, а 1 436 документів відкликані стягувачами у зв`язку з погашенням боргу.

Після прес-конференції відбулися засідання штабів з з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів та ліквідації заборгованості із заробітної плати та інших виплат пов`язаних з трудовими правовідносинами. Члени штабу проаналізували роботу кожного районного відділу державної виконавчої  служби області. Наголосили на соціальній важливості та пріоритетних напрямах роботи із виконавчими документами щодо стягнення заборгованостей по аліментах та зарплаті.

Нагадаємо, Заплатив аліменти – живи спокійно.

49 тис. грн аліментів та 24,5 тис. грн штрафних санкцій сплатив боржник аліментів.

На аліментників-боржників чекають чималі штрафи.

 

Прес-служба  ГТУЮ у Полтавській області

Фото прес-служби

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться