Кременчуцька газета
Субота, 24 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Майже 4 млн грн до цільового фонду Полтавської облради зобов’язане сплатити київське товариство за позовом прокуратури

18 жовтня 2022 10:45

Пред’явлення позову обумовлювалося не виконанням товариством зобов’язань про залучення та використання коштів на розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів області.

Майже 4 млн грн до цільового фонду Полтавської обласної ради зобов’язане сплатити київське товариство за позовом прокуратури. Про це інформує прес-служба обласного підрозділу. 

Господарським судом Києва задоволено позовну заяву Полтавської обласної прокуратури про стягнення з київського товариства до цільового фонду Полтавської обласної ради майже 4 млн грн.

Пред’явлення позову обумовлювалося не виконанням товариством зобов’язань про залучення та використання коштів на розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів Полтавської області за угодою, укладеною у жовтні 2019 року між товариством та Полтавською обласною радою і Полтавською обласною державною адміністрацією.

Товариство, що здійснювало на території Полтавщини геологічне вивчення, дослідно-промислову розробку та видобування надр, майже 3 роки не перераховувало гроші до вказаного фонду.

Несплата коштів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів призводить до недофінансування соціальних програм на вказані цілі та порушує інтереси держави, у зв’язку із чим прокуратурою вжито заходів представницького характеру шляхом стягнення заборгованості в судовому порядку.

Довідково: згідно із ст. 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування можуть утворювати цільові фонди, які є складовою спеціального фонду відповідного місцевого бюджету.

Порядок формування та використання цільових фондів визначається положенням про ці фонди, що затверджується відповідною місцевою радою.

 

Аріна Алініна


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися